Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek barátnőm "túlélő...

Mit tegyek barátnőm "túlélő csomagjába" ha Törökországba fog utazni?

Figyelt kérdés
Barátnőm Törökországba fog utazni egy tanfolyamra és szeretnénk neki egy vicces kis "túlélő csomagot" összeállítani ami azért kapcsolódik az ottani kultúrához is. Amit eddig kitaláltunk: bors-spray, útiköny, esetleg ottani ételek receptjei. Mi jó még? (ami esetleg még vicces is)

2014. máj. 29. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
csomagolj neki törökülést
2014. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik városba jön?

Én itt élek, és örülnék, ha találkozhatnék magyarral! Szívesen segítenék is neki, ha valami gondja akad. (Én is lány vagyok.)

2014. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Óvszert mindenképpen. Nehogy gumi nélkül csaljon meg.
2014. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a pasija vagyok hanem egy barátnője
2014. jún. 1. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, és igazán nem kell megköszönnöd a felajánlott segítségem...
2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az óvszer valóban jó ötlet. Ha belehabarodna egy török férfibe, mert erre bizony nagy esély van - a törökök úgy tudnak udvarolni és levenni a lábadról, hogy el sem tudod képzelni - akkor bizony nagyon jól fog jönni. Bár védekezési célra jól jön a bors-spray is, és a szakácskönyvvel is kupán lehet vágni az illetőt, de ha nem elkergetni szeretné, akkor az óvszerre lesz a legnagyobb szüksége a túlélő csomagban :)

Nem tudom, tud-e törökül, de egy magyar-török társalgási zsebkönyv is hasznos.

2014. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!