Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm 15 éves, és...

Az egyik barátnőm 15 éves, és lefeküdt a 18 éves barátjával?

Figyelt kérdés
De nem ez a nagyobb probléma, ha nem az, hogy 3 ( !!!) óra ismeretség után!!!! Amúgy egy koncerten találkoztak. Én teljesen kiakadtam rajta... Eddig kb. 3 hete járnak, azóta többször is lefeküdtek. Próbáltam beszélni vele, hogy nem fogja-e megbánni, hogy egy pár órás ismeretség után vesztette el szűzességét részegen, de szinte meg sem hallgatott! Én pedig nagyon féltem, mert mi van, ha a srác elhagyja, és összetöri a szívét?! Hogy tudnám észhez téríteni? ( És ti amúgy mit gondoltok a viselkedéséről? Csak engem akasztott ki ennyire? ... Rengeteg barátja elfordult tőle, mert k urvának tartják, csak én maradtam neki, muszáj valahogy segítenem neki, mert szerintem ennek nagyon rossz vége lesz... ) :(

2014. máj. 30. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj, hogy ilyet mondok a barátnődre... De egy cafka. Már ilyen korán, úristen... Teljesen normális, hogy Téged ez kiakasztott, szerintem ha én lennék a szülője, agyonütném.

Nincs baj azzal, hogy elmegy koncertre, de 15 évesen leissza magát, és lefekszik egy vadidegennel. Komolyan, teljesen lefőttem. Legalább védekeztek? Mert akkor már csak egy gyerekterhesség kéne ennek tetejébe. Mert még gyerek...

Nem csodálom, hogy elfordultak tőle a barátai, meg hogy k.rvának tartják.

Ha meg sem hallgat, nem tudsz vele mit csinálni. Nem mondom, hogy árulkodj a szüleinél... De azért kíváncsi lennék, hogy ők tudnak-e erről.

Bocsi, hogy semmi értelmeset nem tudok tanácsolni, de teljesen kész vagyok most ettől :(


24/L

2014. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
mindenki a saját hibájából tanul...lehet még ilyen téren nincs tapasztalata, de az eset után majd óvatosabb lesz. Szép dolog, hogy félted a barátnőd, de sok közöd nincs hozzá, hogy kivel érzi jól magát, kivel jár és kivel hányszor fekszik le...
2014. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Amit már megtett azon úgysem tudsz változtatni.

Senki múltja felett nem tudunk ítélkezni. Ha ő magától nem látja be, hogy baromságot csinált, majd egyszer leesik neki, talán fájdalmasan, de a hülye is a saját hibájából tanul.

2014. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Te semmi nem tehetsz. Ha beleszólsz, csak kettőtök barátságát teszed tönkre. Ha beüt a baj, majd legyél mellette lelki támasznak, de ne mondd neki, hogy megmondtam.
2014. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Az ő dolga, meg te ismered mennyire ilyen lelkizős típus hogy beletörne-e a szíve.


Velem MAJDNEM megtörtént detto ugyanez (azzal a kivétellel, hogy a srác 20 körül volt), csak a másik dzsekijében felejtette a gumit, így aztán nem lett lefekvés. Ha lett volna, bánná a fene még így sok év távlatából is, sose misztifikáltam túl ezeket a dolgokat.

Nem voltam és nem is vagyok egy ribi típus (nem kacérkodok, nem cicomázok, nem cicázok fiúkkal, és pont, hogy fiúsan öltözök), de tabut se csináltam a szexből soha, pláne nem hormonbuzgásos tizenévesen. Ha csak szerelem mellett feküdtem volna le bárkivel, még így 30on túl is szűz lennék.


Nyilván ez sokak értékrendjébe nem fér be, vagy taszító, de nem vagyunk egyformák.

Az a lényeg, hogy MEGFELELŐ védekezés MINDIG LEGYEN (gyerek és nemi betegség ellen egyaránt), azon túl meg mindenki azt csinál, ami jól esik neki.

2014. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon lelkizős típus lehet egy olyan csaj, aki 15 évesen pár óra ismeretség után megkúratja magát egy felnőtt csávóval.
2014. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Madarat a tolláról, embert a barátjáról... ha tiniribikkel barátkozol, neked is jó híred lesz.
2014. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha már egy 3 órás ismertség után lefekszik valakivel, nem mindegy, hogy hányszor fekszenek le utána?

Te ha ilyen helyzetben lennél, mit tennél? 1. Kiborulnál, és sírnál mindenkinek, hogy úristen, mit tettél magaddal. 2. Egyből hárítanál mindent, megpróbálnád jól érezni magad a sráccal, még jó dolog is kisülhet belőle.

Barátnőd választott, mondjuk nem feltétlen tudatosan.

Aki meg ezért k urvának tart valakit, menjen a fenébe. Nem igaz, hogy nem követhet el valaki hibát.

Mellette kell állnod, de ne légy az erkölcscsősze.

2014. máj. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, mondom, hogy mindenki magára hagyta, nem tehetem vele én is ezt... Az a baj, hogy nem bánta meg, sőt, valahogy büszke magára, olyan, mintha felsőbbrendűnek érezné magát nálunk :(
2014. máj. 31. 19:02
 10/11 anonim válasza:
17%
Nem tudom mér ciki... Én pár éve kinyaltam egy 13 éves kislányt. Ez van. 15 évesen már simán lehet szexelni. Sőt már az általános iskolások is tolják ezerrel.
2014. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!