Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Több, mint barátság, de...

Fanni977 kérdése:

Több, mint barátság, de kevesebb, mint szerelem! Mit csináljak? Mind a ketten 17 évesek vagyunk! Ráadásul osztálytársak! Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
Volt már közöttünk csók is és annál több is! Nemtudom elfejeteni! Mindekiben őt keresem! Nemtudok más fiúra rá nézzni! Mindenki mondja hogy összeillünk! Mit csináljak?

2014. jún. 1. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt nevezik "barátság extrákkal"-nak
2014. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ami biztos, hogy osztálytárssal nem tanácsos összejönni. Gondolj bele, hogy minden nap látjátok egymást, és akár még egymáson is lógtok egész nap. Nekem sok lenne. Plusz gondolj bele, ha valamiért szétmentek: minden nap látnod kell majd. Viszont ha mások szerint összeilletek és voltak is már dolgok, akkor egy próbát megér szerintem. A szerelem meg kialakulhat utána is.
2014. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát igen ! És mit tudok tenni hogy elfejetsem ?

Mindeki észrevette már hogy több van közöttünk mint barátság de ő se akar kapcsolatot és én se

2014. jún. 1. 11:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyszerű a megoldás: maradtok a jelenlegi helyzetben.
2014. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De a jelenlegi helyzet nekem nem jó! Ha csak egy lánnyal is áll szóba már a sírás kerülget! Ha nemtudom hol van beleőrülök! Szeretem! De nemtudom elfejeteni és rettegek a nyártól hogy még annyiszor se látom mint eddig láttam!Fogunk biztos találkozni de nem annyit! És szerinted bejövök neki? Mert azt látom rajta amikor szóba állok egy fiúval akkor egyből figyeli! Vagy érez egyátalán valamit? Vagy neki csak ez egy játék?
2014. jún. 1. 11:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban is volt anno egy ilyen pár, aztán érettségi után összeházasodtak.
2014. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ti nők tényleg olyanok vagytok mint a ... :D

Szereted meg féltékeny vagy de nem jönnél vele össze. Mondd meg neki úgy, ahogy van. Aztán, ha úgy van próbáljátok meg. Ha neked nem jó így, akkor vagy előre lépsz, vagy vissza. Tehát vagy összejöttök vagy hanyagoljátok egymást a francba :D

2014. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük és egyikőnk se akar kapcsolatot ! De mindig egymásnál kötünk ki ! Ha felmegyünk bulizni és iszunk! Már elmondtam neki hogy érzek ! Ő mondta hogy bejövök neki de kapcsolatot nem akar! Más azt mondja csak játszik velem ! De én mégse érzem úgy amikor együtt vagyunk olyan különlegesnek érzem magam! És nem úgy viselkedik mintha csak játszana velem! És már többször is észrevettem hogy féltékeny ha fiúval vagyok vagy beszélgetek! Rengeteget hülyéskedünk ,viccelődünk! Már nagyon sokmindenkinek leesett hogy ez több és hangoztatják is de akkor mind a kettőnk elszégyeli magát !
2014. jún. 1. 13:36
 9/16 anonim ***** válasza:

akkor meg tényleg nem értem miért nem akartok kapcsolatot...

mi a konkrét ellenérv?

2014. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Neki most jó így "szabadon"! Nekem is! De ezt se birom hogy nem vagyunk együtt! Sehogyse jó ! Nagyon össze vagyok zavarodva! Fogalmam sincs ennek mi lesz a vége ! De szerintem semmi jó ! Az biztos hogy megfogom szenvedni
2014. jún. 1. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!