Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnő tegnap szakított, beszélgettem az exével, mert ő is ott volt a fiuknál, a barátnőm meg van sértődve és odáig eljutottunk, hogy én őt mindenféle p*csána elhordom a háta mögött, holott ez egyáltalán nem igaz.

2014. máj. 23. 20:29
 1/3 anonim válasza:
szerintem beszéld meg vele,hogy mi is történt ha szeret vagy szeretett akkor biztosan neked fog hinni. :)
2014. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy szerinte össze akarok jönni az exével, hanem, hogy a szakítás után a srác mellett állok ki és nem mellett. Elbeszélünk egymás mellett, mintha nem is hallaná amit mondok, csak mondja, hogy milyen szar barát vagyok.
2014. máj. 24. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon zavaros, amit írsz. Valakinek a kettőtök közül engednie kell, és teljesen meg kell hallgatnia a másikat. Ha pedig tényleg nem hordtad el mindennek, ahogyan állítja, és tényleg jó barátnő, meg kell hogy értsen. Próbáld meg elmagyarázni az álláspontodat, és kérd meg, hogy figyeljen arra, amit mondasz. Ha nem fogja továbbra sem belátni, hogy mi is történik, nem érdemes erőltetni a barátságot. Ez csak kettőtökön múlik.
2014. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!