Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarhatom ennyire a...

Miért akarhatom ennyire a barátságát? El fog ez múlni?

Figyelt kérdés

Elmentem beiratkozni egy masszázsra és akkor ismerkedtem össze a masszőr lánnyal akihez utána jártam is pár alkalmat. Annyira hatással volt rám már az első alkalommal hogy azt le se tudom írni. Tipikusan mikor egy szintre kerülsz valakivel és mindent meg tudtok beszélni és vicces és nem kell gondolkoznod hogy miről beszélgessetek stb...

Én még sose kedveltem meg ilyen gyorsan senkit sem, és nem is igazán tudom hogy mi van velem. Pont emiatt nem fogok többet hozzá járni, de... olyan jó lenne vele elmenni ide-oda és úgy szeretném hogy barátok legyünk.

Ezek normális érzések részemről? Nem tudok kiigazodni magamon amióta találkoztam vele. Folyton ő jár a fejemben...

Köszi előre is a tanácsokat!

24/N


2014. jún. 2. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Normális szerintem, mert eddig nem volt olyan barátnőd akivel egy húron pendültök. De azt azért vedd figyelembe, hogy egy szolgáltató ilyenkor mindig simulékony.

Pl. anyósom kozmetikus és az ő munkája is megköveteli, hogy aranyos/kedves legyen és minden téma érdekelje azért, hogy megtartsa a vendégeit. Amikor hazaér meg panaszkodik, hogy ma a xy nyavalygását hallgatta.

2014. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
"mindent meg tudtok beszélni..." gondolom kipicsogtad magad, ő pedig ekkora órabérért elviselte. Igazi mély barátság! Az ő munkaköri leírásának első bekezdése, hogy mindenkivel meg kell találnia a hangot, jófejkedni, stb. ahogy azt a fodrászok, kozmetikusok csinálják.
2014. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem "picsogtam" ki magam, pont hogy elég visszahúzódó vagyok, őt viszont jól "kibeszéltettem" magáról. :) Vannak közös kedvenc könyveink meg az életszemléletünk is hasonló, tanulás ilyenek és azokról dumálgattunk. Mentünk már együtt hazafelé is, az mondjuk nem volt kötelező neki hogy együtt menjünk mégis velem jött és jól éreztük magunkat.

Tré érzés hogy ő pont egy "szolgáltató". :(

2014. jún. 2. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen lány az életemben.

Az elsö perctöl kezdve szimpatikus volt, de olyan szinten, ami már súrolta a normális határt. Le voltam nyügözve töle, alig vártam, hogy mehessek dolgozni (munkahelyen találkoztunk).

Èn se tudtam mivel magyarázni, a mai napig sem tudom. Ma már másik országban élünk, de tartjuk a kapcsolatot, és továbbra is különleges helyet tölt be az életemben.

Èn elözö életbeli kapcsolattal magyarázom.

Szerintem ha ez a szimpátia kölcsönös, akkor tartsd vele a kapcsolatot, hívd el ide-oda, találkozzatok. Késöbb megbánnád, ha nem tennéd.

2014. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fura ez, de én nem vagyok érzelgős típus.
2014. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nem igazán értem azt amit írtál :D ha valaki olan szimpatikus neked, hogy olyan érzéseket vált ki belőled mintha mindig is ismerted volna akkor miért nem tartod vele a kapcsolatot? Ugye írtad, h többet nem fogysz elmenni hozzá, miért? Ha elmennél akkor megint ugyan olyan jól elbeszélgetnétek, és szóba hozhatnád, ha ennyire jól kijöttök akkor miért nem mennétek el valahová. Ha erre van neki igénye és ugyan azon a véleményen van ő mint te akkor bele fog menni. Ha meg nem akkor ez van, lesznek még barátaid, nem kell ragaszkodni hozzá, ha ő nem akar.
2014. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert félek hogy visszautasít :S Ha elmondja azt amit a 2. leírt a hozzászólásában, akkor az tuti nagyon fájna.

Nem tudom igazából hogy mennyire kedvelhet... egyszer dumáltunk még a masszázs után egy jó fél órát (nem amikor együtt mentünk haza) és az se volt kötelező neki. Szóval nem utál és nem igyekszik tőlem megszabadulni :)

Még sose kezdeményeztem, pláne nem barátságnál :S

2014. jún. 2. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem volt kötelező neki, de így lehet megtartott és mentél még hozzá masszázsra.

Attól független lehet, hogy tényleg szimpatikus vagy neki. Én is elbeszélgetek szívesen, ha van hozzá kedvem inkább, mint egyedül utazzak.

2014. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából egyetlen logikus lépés van tovább: hívd meg egy kávéra, vagy ilyesmire masszázs után. Ha a célod, hogy munkakörön kívül is barátkozzatok, akkor lépj ennek megvalósítása érdekében. Hajrá!
2014. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj szerintem hozzá, van iylen, hogy az első perctől kezdve megtalálja 2 ember a közös hangot, ne dobd ezt el magadtól, inkább örülj neki és használd ki a lehetőséget, hogy építsd a barátságot.
2014. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!