Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Örülnöm kellene hogy felajánlo...

Örülnöm kellene hogy felajánlotta a barátságát?

Figyelt kérdés

van egy pasi, akibe nagyon beleszerettem akaratom ellenére és ezt be is vallottam neki, de a munkájára hivatkozva, hogy nagyon elfoglalt és nem tud mit csinálni, csak legyünk barátok.

Szerintetek később sem akarhat tőlem semmit?


2013. aug. 16. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Sok ember él párkapcsolatban annak ellenére, hogy sokat dolgozik, szóval te nem jössz be neki.
2013. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, nehéz dolog, de lehet, hogy ő nem szerelmes beléd. igazából attól is függ, milyen ember, mással lenne párkapcsolatban vagy sem, ha igen, akkor nem akar semmit, ha nem, akkor meg valóban az elfoglaltság miatt mondta.

szerintem az lenne neked a legjobb, ha nem álmodoznál róla sokat, mármint hogy legyen köztetek szerelmi kapcsolat, és akkor biztosan nem csalódsz. ha pedig úgy érzed, hogy ha még barátok is vagytok, de neked az nem elég és így nem tudsz csak baráti érzelemmel lenni iránta, akkor kicsit érdemes megszakítani a nagy barátságot és inkább jó ismerősként tekinteni rá.

nekem ez a véleményem:)

2013. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi :) Mindennap beszélünk itt neten keresztül és ha kevesebbet kellene vele beszélnem már azt is nehezen viselném, mert tényleg nagyon szeretem az illetőt és elmondása szerint ő is kedvel, csak szokta mondani, hogy most nincs ideje semmire, mert folyton közbejön neki valami a munkahelyén amit muszáj megcsinálni, igazából én sem tudom mit gondoljak :( lehet kifogás csak.

Vagy csak nem szeretne megbántani, és azért ajánlotta fel a barátságát.


Nem tudom, mit gondoljak :(

2013. aug. 16. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az ember szeret valakit, akkor is szereti és vele akar lenni, ha sok a munkája. Egy időben a párommal mindketten 12-eztünk, egyikünk nappal, másikunk este, gondolhatod, mennyi szabadidőnk volt, azt is szinte átaludtuk. Nem voltunk túl sokat együtt. Mégsem mondtuk egymásnak, hogy jaj, bocsi, legyünk inkább barátunk, mert piszok sok a dolgunk. :D

Vannak olyan házaspárok, akik mindketten 3 műszakba járnak, nem egy időben, nekik sem túl sok idejük van egymásra.

Az ember ha valakit igazán szeret és akar, akkor nem kifogás, hogy sok a dolga.


Szerintem ez a pasi egyszerűen nem akar téged. Jól elbeszélget veled, szimpatikusnak tart, de nem több.

Hogy később mi lesz, azt nehéz megmondani, de általában az ilyesmiből nem szokott több kialakulni.

2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!