Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon csendes és halk típus...

Nagyon csendes és halk típus vagyok, állandóan visszakérdezik mit mondtam (jó nem mindig, de van olyan hogy kétszer is) és mondják hogy nyissam ki a számat. (Többi lent. ) Ti ezt hogy fogadtátok volna?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy hiába megpróbálom hangosabban mondani a barátnőmnek vmit, de mégse hallja/ák.

Most nagy volt a zaj, mikor órán kérdezett a tanár, és hangosan(ami csak úgy jött) kezdtem mondani, hogy értse is mit mondok.

Aki mellettem ült meg elkezdett nevetni és mondta hogy hát ő még nem hallott így engem. Aki meg amellett ült, hogy jó hangosan beszél most.

Nekem egy kicsit rossul esett hogy kinevetettét meg mondta szünetbe valakinek hogy kinyitottam a szám.

16/L


2013. okt. 7. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezt te tudhatod hogy sértésnek vagy viccnek szánták.
2013. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%
Szerintem ninc seleg onizalmad. Ne foglalkozz azzal, hogy halljak-e, hogy mit mondassz vagy nem. Azzal se foglakozz, hogy az illeto szerint kinyitottad a szad. Ha helyen van az onertekelesed akkor nem fogsz ilyesmivel foglalkozni. Nalunk az egyik legnepszerubb csaj a suliban nagyon csondes volt. Ez nem korlatozta semmiben. Legy buszke arra , aki vagy.
2013. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ketteske!

Teljesen felesleges okosságokat, bölcsességeket, vagy jópofa dolgokat mondanod - HA NEM HALLJÁK !!!

2013. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
40%
Mi a baj a ketees valasszal?
2013. okt. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt ilyen helyzetem, csak tőlem azt kérdezte a szellemeskedő tag, hogy "jé, te tudsz beszélni?" Majdnem visszamondtam, hogy "ha van értelmes beszélőpartner, akkor igen", de nem tettem, mert azzal csak szítottam volna a tüzet, amit meggyújtott, és nem akartam, hogy égjen. Szóval hallgattam - mint máskor is.
2013. okt. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem csoda, hogy meglepődtek, hiszen eddig halkan beszéltél. Jól tezik, ha szoktatják magukat a gondolathoz.
2013. okt. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Miért te nem lepödnél meg, ha valamelyik osztálytársad, aki mindig feketében jár, beállítana rózsaszín cuccokban? Na látod. Valoszínüleg ők is így voltak vele.

BTW Engem is rohadtul idegesít, ha valaki nem nyitja ki a száját, és én is jegyeztem már meg, hogy jé ő így is tud beszélni, de ezt minden bántó szándék nélkül tettem. Szerintem picit túl reagálod.

2013. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
akkor vissza huzzodot is vagy nem ?? de mért beszélsz halkan ?? oO ezt nem értem mondjuk én meg pont az vagyok akki mindik hangos :)
2013. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!