Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm be szokott...

Legjobb barátnőm be szokott sértődni ha nem hívom amikor tudja nekem programom van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm.Már tegnap megbeszéltem vele,hogy ma nem hinném,hogy tudunk találkozni(max este) illetve csak délelőtt tudunk beszélni,mert rokonok jönnek hozzánk,bográcsozás lesz stb stb. Eleve nem vagyok egy olyan,hogy a telefonon lógok ha vannak nálunk rokonok.


Aztán felhívott 3 körül akkor pont segítettem főzésben,mondtam vissza hívlak 10 perc múlva,erre lekezelően mondja, később nem érek rá és rám csapta a telefont.Jó hagytam.Aztán 7 óta próbálom utol érni írtam,hívtam semmi reakció.Nyilván programja lett.Nem érdekel legyen.

Csak nem értem,hogy miért sértődik meg ha nekem progim van és nem tudunk beszélni.Persze ha neki progija van akkor utolérhetetlen,pedig ő tényleg olyan,hogy a telefonján lóg napi 24be ezért elég érdekes,hogy nem reagál.

Ez bevallom zavar.De ez csak akkor van ha nekem progim van nem beszélünk és én hívnám hogy mi a helyzet akkor utolérhetetlen.Mintha direkt csinálná.


Nem tudom mit kéne tennem,igazából kezdek ennek nem nagy dolgot keríteni.Csak gondoltam most már sokadjára csinálja ezt,hátha tudtuk vmit ajánlani.


2014. jún. 7. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
tudtok*
2014. jún. 7. 21:51
 2/5 anonim válasza:
Beszéld meg vele:) Kérdezd meg tőle hogy miért ilyen. Nekem van egy barárnőm ő régebben mindig megsértődött ha a másik baràtnőmmel voltam. Aztán karácsonykor megismerték egymást és azota nem féltékeny :)
2014. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyszer rákérdeztem,hogy zavar téged ha másokkal vagyok(rokonok,haverokat is mondtam) azt mondta nem,nyugodtan legyek velük.Hiszen tudja,hogy nem csak ő létezik nekem.Persze ő a legjobb,igaz barátnőm.

Viszont amikor nem vele vagyok kicsit úgy érezem mintha zavarná egy picit.

2014. jún. 7. 23:28
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Lehet, hogy nem mondott igazat, hanem azt, amit hallani akartál. Én a helyedben nem koslatnék utána, mert ezzel pont az volt a célja, hogy idegesítsen és te hívogasd. Ha ennyit nem ért meg, hogy visszahívod később, az az ő baja...
2014. jún. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak ha nem keresem akkor megkapom,hogy mindig csak ő keres.Valóban ő többet hív,mert neki ingyenes.Én inkább viberen/messengeren írok neki.


Tegnap este végül beszéltünk,koncerten volt,csak nem tudom,hogy a telefonba miért nem mondta délután,hogy koncertre megy és azért nem tud később beszélni.

2014. jún. 8. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!