Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves fiú vagyok és beleszer...

15 éves fiú vagyok és beleszerettem egy 13 éves lányba. Mivel még csak 13 éves, nem tudom meddig mehetek el. Puszi, ölelés az még úgy tudom megengedett, de a csók az már nem nagyon fér bele úgy gondolom. Meddig mehetek el?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 23:07
 1/9 anonim válasza:
89%
Hát, talán még a csók belefér.. Bár a lánytól függ hogy ő meddig akar elmenni.. :)
2014. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
12 mult, ameddig mind2n akartok!
2014. jún. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem belefér, ha te is tetszel neki, de egyénenként változó
2014. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan megcsókolhatod. 14 éves koráig nem szexelhettek, 14-18 éves koráig pedig nem vehetitek fel kamerával.
2014. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
0 le te nyomorult, nekem 13 eves csaj vette el, neki nem en voltam 1. !
2014. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

én nem ajánlom egyiket sem, szerintem az emberek 16-18 éves kor alatt fel sem fogják a párkapcsolatot, illetve rengeteg hibát követnek el. ilyenkor még inkább csak ismerkedni kellene lányokkal.


az, hogy itt kérdezed meg, arra világít rá, hogy nincsenek komoly szüleid.

2014. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem sz*xelni akarok vele, jelzem még 13 éves és csak tudni szerettem volna, hogy a 14 éven aluliakra milyen szabály érvényes. Köszi azoknak akik normálist választ adtak! :)
2014. jún. 9. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
15%

Ezt nem az életkor szabályozza, hanem a testfelépítés és az érettség. Láttam már tizenhárom éves lányt babályát szoptatni, s van ismerősöm 38 éves, de még nem smárolt senkivel

de ez nem jelent semmit

mindenesetre a saroknál tovább ne kísérd el!

2014. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mi a fene ***** válasza:
Kézenfogva séta, ölelés, mozi. aztán majd meglátod mit szeretne.Ne rohand le !
2014. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!