Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszéljek erről a barátomnak?

Beszéljek erről a barátomnak?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyok együtt a barátommal, és neki van egy bátyja. Tegnapelőtt barátoméknál voltunk, és barátom bátyja szerelmet vallott, és megcsókolt. Én ellöketem magamtól és szó nélkül hazajöttem. Barátom azóta hívogat, ma felvettem neki a telefont, de féltem elmondani az igazat, inkább azt hazudtam, hogy rosszul lettem. Barátom viszont mondta, hogy a tesója berúgott és mondta neki hogy szerelmet vallott nekem, de mást nem mondott mert összeverekedtek. Ma találkozom vele, és nem tudom elmerjem-e neki mondani, hogy megcsókolt, vagy inkább hallgassak róla. Szeretem a barátomat, és féltem, és nem akarom, hogy utálja a tesóját.
2014. jún. 9. 14:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ellöktem
2014. jún. 9. 14:54
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a barátod. Ha olyan, mint az enyém, akinek tényleg mindent el lehet mondani őszintén, akkor mondd el.

Volt egy kicsit hasonló szitunk, csak nem a testvérével, hanem egy régi, sokáig nagyon jó barátjával. Azon rágódtam, hogy nem mondok semmit, mert nem akarok kavarni köztük, de aztán megbeszéltük a dolgokat és totál megérte.

2014. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bármit elmondhatok neki, de már amiatt, hogy szerelmet vallott amiatt is összeverekedtek, és félek akkor emiatt mi lenne.
2014. jún. 9. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne mondd el a csókot. Teljesen felesleges lenne, már így is összeverekedtek, ha elmondanád, csak még nagyobb balhé lenne. Ha nem mondod el nincs balhé, a barátod bátyja valószínűleg hálás lesz neked, a továbbiakban pedig felejtsétek el az egészet, a részegek néha nagyon hülyék tudnak lenni. Persze ha még egyszer közeledne a báty, akkor azonnal szólj a barátodnak.
2014. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy azért verekedtek össze, mert a testvére már el is mondta neki hogy megcsókolt, csak ezt a barátod nem akarta megemlíteni, mert azt szeretné hogy te hozd fel. Én a helyedben mindenképp elmondanám, a titkolózásnak semmi értelme, csak neked lesz egyre nehezebb.
2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A bátyja magának kereste a bajt az arrogáns nyomulásával.

Én szívem szerint elmondanék mindent, legyen tiszta a helyzet, de tényleg nem mindegy, hogy a barátod képes józanul gondolkodni ilyenkor vagy rögtön Hulk-ká változik és képtelen egy percig is mérlegelni.

2014. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért mondjuk azon is érdemes elgondolkodni, hogy érdemes-e egy olyan férfi mellett maradni, akinek ha testvére bevall egy ilyen dolgot, az rögtön verekedésbe torkollik. Lehet te is kapsz majd néhány maflást előbb-utóbb...
2014. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azon is el kéne gondolkodni, hogy mi van akkor ha a két testvér csak a te reakciódra volt kíváncsi! Hogy mennyire szereted a fiút?

Tanácsom az, hogy semmiképp ne hazudj! de csak arra válaszolj amit kérdez. Mert a visszájára is fordulhat a téma. Ha önszántadból elmeséled neki a csókot, lehet arra gondol, hogy kérkedni akarsz vele. De ha nem beszélsz róla és valóban színészkedés volt részükről, akkor az merő sunyiságot sugall!

2014. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zoé970 ***** válasza:
Szerintem mond el neki.Ha később balhé lesz és a bátyja elmondja a csókot,hogy felidegesítse rád is mérges lesz.A hazudozás nem jó,mert rajtad csattanna.Ne féltsd őket,csak légy őszinte.
2014. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14-15 évesek komédiája... :)
2014. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!