Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik legjobb barátom külföldr...

Egyik legjobb barátom külföldre költözik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy öt fős társaságunk, és az egyik fiú barátom elköltözik nyáron. Tegnap este mondta el nekünk, és azóta ha eszembe jut, sírok. Senki nem borult ki ennyire, mint én, mondjuk én nagyon kötődök másokhoz. Nagyon szeretem barátilag. Mintha a tesóm lenne. Mindig baromkodunk, de csomó dolgot meg lehet vele beszélni. Nem akarom elveszíteni. Nagyon fontos nekem.:( Nem akarom megszokni majd jövő tanévben, hogy ő már nem lesz itt. Nem akarom felfogni, hogy nem fogunk hülyülős selfieket csinálni már, nem megyünk ki össze-vissza hülyülni, nem fogunk beszélgetni... ezt is zokogva írom... még soha életemben nem voltam ennyire szomorú.
2014. jún. 10. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsés leszel, ha csak ennyi lesz az életedben, amit el kell fogadnod változásként. Amúgy van net, amin keresztül lehet tartani a kapcsolatot.
2014. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem tizenévesen épp elég nagy baj az, ha elveszítjük egy barátunkat.

A net nem ugyanaz. A facebookos chatelés nem helyettesíti a személyes beszélgetéseinket.

Azért köszönöm a válaszod.

2014. jún. 10. 15:42
 3/3 anonim válasza:
Segitesz?ugyan ebben a cipoben jarok ma lattam utoljara :( hogy viselted?
2016. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!