Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Különbséget tesztek barát és...

Különbséget tesztek barát és haver között? Nem érzitek úgy, hogy a barátotok jobban szórakozik olykor a haverjaival?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom, nagyon kedvelem, úgy érzem ő is engem. Mégis sokszor úgy érzem, a haverjaival jobban elvan.


Söröznek, berúgnak, meccset néznek, hülyülnek meg minden. Velem ezt ritkábban csinálja, inkább az érzéseiről beszélget velem, komolyabb témákról, ami megtisztelő meg minden, de szeretném, ha inkább velem is inkább bulizna, iszogatna stb. Néha olyan szarul érzem magam, amikor látom, hogy bulizik, meccset néznek a haverjaival... velem meg nem... hanem.. inkább panaszkodik meg ilyenek...



2014. jún. 12. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A haverral csak hülyéskedek, oltjuk egymást, szívózunk.

A baráttal ugyanezeket csinálom, csak vele beszélgetek komoly dolgokról is, elmondjuk egymásnak azt, amit egy haverral nem osztanánk meg. Barát az, akiben megbízunk annyira, hogy elmondjunk neki BÁRMIT. És ez oda-vissza érvényes, szóval ő is elmondja nekem azt, amit egy haverjának nem.


Számomra ez a haver és a barát közötti különbség.

2014. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az én legjobb barátom konkrétan leváltott az új haverjaival.

Tudom milyen érzés...

2014. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát én időnként legjobb barátnőmnél érzem azt,hogy mindenki mással tud programot csinálni,de ha én vele vagyok az esetek nagy részében náluk ülünk és beszélgetünk,tvzünk.De különösképpen semmi extra.Persze ha vmi haverjával megy vhová az mindig egy tök jó,színes progi amiről áradozik.

Szerencsére velem nagyon szeret bulizni,így együtt megyünk általában.Csak ő nem túl bulis és ritkán megyünk.Én meg mennék többször is.De hát ez van.

A haverokkal plusszba elszoktam menni bulizni,hogy jobban kiélhessem magam.Hiányzik bnőm társasága onnan.De hát én nem erőltetek semmit.

2014. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondjam neki azt, hogy többet szeretnék vele lenni? Az nem b>>zis?
2014. jún. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!