Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is vissza kérnétek pár-száz...

Ti is vissza kérnétek pár-száz forintot a barátotoktól?

Figyelt kérdés

Ha az számít, egy éve járunk egy osztályba.

Még kis csoportba jártunk együtt egy csoportba, azóta nem találkoztunk, nem is tartottuk a kapcsolatot.



2014. jún. 11. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. De ha egyszer nem adja vissza, akkor többé nem adnék neki.
2014. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz barát, vagy csak osztálytárs?? Nem mindegy..
2014. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ennyit visszakérni, mondjuk 500 Ft felett már lehetőleg nem adok kölcsön csak úgy. Ha valaki viszont rendszeresen nem fizeti vissza, annak utána már nem adok.
2014. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. Amikor suliba jártam, akkor még megadtuk egymásnak a párszáz forintokat is, mert az is sokat számított; elvégre sokszor egy napi uzsink ára volt.

Most, hogy már dolgozom, nem szoktam visszakérni. Sokszor drágább tételekre meg is hívom a barátnőmet, mert tudom, hogy sokkal rosszabbul áll nálam, de nem akarom, hogy emiatt kimaradjon mindenből.

2014. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben azt mondom, épp nincs nálam pénz, nem lenne-e gond, hogy visszaadja, amit kölcsönadtam
2014. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!