Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm összejött azzal a fiúval aki nekem tetszik? (lent)

Figyelt kérdés
és ne mondjátok hogy mondjam el neki mert már számtalanszor mondtam neki még azelőtt is hogy összejöttek és még ő sértődött meg hogy én el akarom venni az ő barátját.és a fiúnak is mondtam már de ő mintha nem vette volna komolyan..ma is említettem neki de nem válaszolt és terelte a témát.
2014. jún. 14. 18:54
 1/9 GVivi ***** válasza:
még se lehet akkor legjobb barátnő
2014. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de ehhez 2 ember kell, ha a fiúnak is tetszik a lány akkor?
2014. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de a barátnőmnek nem tetszik azért jött össze vele hogy féltékennyé tegyen egy másik fiút aki viszont tetszik neki..
2014. jún. 14. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A barátnőd és egy srác összejöttek, mert bejönnek egymásnak, lehet, már szerelmesek is egymásba, de mivel neked is tetszik a srác, a kezdetektől meg akarod akadályozni.


Akkor most ki is a rossz barátnő?

2014. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, az más. Akkor viszont ő nincs tekintettel az érzéseidre. Legyél türelemmel, ha valóban nincs a barátnőd részéről érzelem, hamar vége lesz a kapcsolatnak.

A barátnőddel meg szerintem nem érdemes foglalkoznod tovább.

2014. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de a fiú ezt nem veszi észre..már többször mondtam neki hogy csak kihasználja nem is szereti meg ilyenek de nem hiszi el azt hiszi hogy boldog párkapcsolatban él de ez nem így van..ha a barátnőm is érezne valamit akkor igazából nem lenne vele bajom mert akkor boldogok mind a ketten de így..
2014. jún. 14. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, a barátnőd dobni fogja. Várd ki és csípd fel.
2014. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem bunkóság rögtön azután összejönni vele hogy szakítottak?
2014. jún. 14. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. Legalább vigasztalhatod a srácot.
2014. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!