Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van pár olyan barátom aki...

Barbibabaaaa kérdése:

Van pár olyan barátom aki nagyon jó fejek de egyben . Is mit csináljak most maradjunk barátok vagy ne? Pl:találkoznak egy olyan fiúval vagy lánnyal aki pl. : rockot hallgat az már rögtön . Nem tudja mi a jó zene

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Na akkor most próbáld meg még egyszer!

De úgy is írhatnám, hogy:

Azt ha válaszolni akarod. Kkor meg átfogalmazni próbáld.

2014. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát igen ez a kėrdės nem lett átgondolva.. Amúgy mėrt baj ha a barátaid szeretik a rock zenėt? Nem lehet mindenkinek egyforma az ízlėse.
2014. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van pár olyan aki csak magára gondol pl: énekóránk volt egy barátom(aki nem olyan) beírt egy jó zenét nekik ez nem tetszett ezért rögtön el kellett váltani . De ha ők írják be és nekünk nem tetszik az már nem baj. De volt már olyan is hogy jött egy új fiú a sulinkba(elsősként) nekik nem tetszett mert rockot hallgat és én kiálltam mellette mert neki más ízlése volt mint nekünk de kiálltam érte ezért én már ....... lettem .
2014. jún. 17. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ööö... még mindig nem értem. Akkor most te szereted a rockot vagy nem?? És milyen az a nem olyan? :D
2014. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most az a srác aki mellett kiálltál szereti a rockot?
2014. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!