Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha egy barátom,...

Mit csináljak, ha egy barátom, akit Nórának hívnak, nem ír nekem vissza? Én 20 éves fiú vagyok, ő egy 17 éves hölgy

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd ezt meg!


Nóra! Miért nem írsz vissza?


Ez a kérdés amúgy komoly? Azoknak akik a gép előtt élnek tényleg az az elképzelésük, hogy a másik ember aki mondjuk bekapcsolva felejti a gépét egész nap azon lóg, és nincs élete? Mi lenne ha Te is mást csinálnál kicsit, mondjuk estig, hátha abba a cirka 5-6 órába neki is lesz ideje válaszolni.

2014. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha Rozi lenne, akkor tudnám, de a Nórákhoz pont nem értek.
2014. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ír vissza akkor nem ír vissza, ezzel nem tudsz mit kezdeni.


De miért így fogalmaztad meg a kérdést? Miért írtad bele a nevét? És miért hölgynek hívsz egy 17 éves lányt? Őszintén érdekel... :D

2014. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen höööölgy?:D Még a 40-esekre is azt mondom, hogy nő ... A nagymama korú emberekre szoktuk mondani, hogy hölgy.
2014. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén Nóra nénit.
2014. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!