Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy fiúkkal...

Miért van az, hogy fiúkkal könnyen tudok barátkozni, lányokkal meg egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés

Sose voltak igazán barátnőim, mindig csak fiúkkal tudtam szorosabb kapcsolatot kialakítani,de ez nem is zavart eddig. Most viszont egy ideje nagyon hiányzik, hogy nincsenek barátnőim, mert az valahogy más és én is szeretnék. Próbáltam barátkozni lányokkal az utóbbi időben, de valamiért nem megy. Ha lánnyal kell beszélni úgymond leblokkolok, fogalmam sincs mit mondjak meg hogy. Még neten keresztül írásban se. Fiúkkal meg simán elindítom az ismerkedést, kezdeményező vagyok, sose kell gondolkodnom azon miről beszéljünk. Nem értem. Pedig nagyon szeretnék barátnőket.

25/L



2014. jún. 25. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ez érdekes...na szerinted én fiú vagyok vagy lány? nem árulom el :D amúgy vannak fiúk akik ugyan ezzel küzdenek..mármint, hogy lányokkal nem tudnak beszélni..:D pedig ugyan olyan mintha fiúval beszélnél, annyi, hogy egy fiú ha fiúval beszél akkor az természetesebb neki, mert na...csak az és kész :D ezt úgy kell elképzelni, hogy ha tegyük fel a macskák tudnának beszélni és vagy tegyük fel értik egymást akkor egy macska természetesebben veszi ha egy pl elsétál előtte egy másik macska és ráköszön , ekkor csak simán vissza köszön stb esetleg elkezdenek társalogni :D , de ha egy kutya köszön rá akkor már meglepődik, hogy " Uristen ez hozzám szólt " , de ha ezen túlteszi magát akkor lehet , hogy ugyan úgy eltud beszélgetni a kutyával is, na egy kicsit elkalandoztam...a lényeg hogy ha nem parázol rá arra amikor lánnyal kell beszélned akkor az is sokkal természetesebb lesz és egyszerűbb , ne érdekeljen hogy milyen van lent..illetve...felül , ne lásd benne hogy milyen nemű :D , na jó lehet hülyeséget hordtam össze..akkor bocsánat :D
2014. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy a nok alapjàban véve nagy vetélytàrsnak tartjàk egymàst és mindig rivalizàlni fognak egymàssal!De ettol még nem kell megijedni és azt gondolni hogy nincsenek normàlis lànyok! En tàvol élek, nem Magyarorszàgon de hasonlo cipoben jàrunk ugyhogy irj bàtran nekem ;) udv, egy lànybaràt -jelolt !
2014. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg férfi vagyok és szinte csak nők a barátaim. Én is próbálkozok barátkozni, de nem megy. :) A női barátok minden szempontból jobbak, így nem is erőltetem.
2014. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!