Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok vele barátkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele barátkozni, egyszerűen gyomorgörcsöm van tőle. Hogyan építsem le?

Figyelt kérdés
Bocs a kategóriáért, azért írtam ide, mert ez a téma a legfelkapottabb. Nos, a problémám egy osztálytársnő lenne, akivel régebben eléggé jóban voltunk, de a barátságunkon ő maga ejtette a csorbát, a lehúzgálással, hátam mögött röhögéssel, kihasználással. Megelégeltem ezt, próbáltam a viselkedésemmel a tudtára adni, hogy elég magasról lesz*rom a fejét. Példának okáért, ha beérek terembe már ordítja a nevem, és már pakol maga mellől, hogy üljek mellé, szünetben folyton odajön, mindig velem akar sétikálni az iskolában, a büfébe nem bír egyedül lemenni, ha a legjobb barátnőmmel vagyok és olyan témáról beszélünk amiben ő kívülálló, nem zavartatja magát, ott áll és bámul tátott szájjal..A telefon már csörög is, ha nem vagyok suliban, folyton rám írkál, ha beszélgetek valakivel odajön, beleszól és felháborodik, ha nem akarjuk beavatni. Olyan is volt, hogy csakúgy felkapta a tárcám és belebámult, bérletembe is. Fúúú. Volt, hogy szándékosan összevesztem vele, lehordtam minden szarnak, akkor teljesen felszabadultam, hogy elkerült. Hát nem odajött egy hét múlva spanolni???!!! Kéretlenül elmondja, hogy milyen haj kéne nekem, meg milyen zenét hallgassak, sajna egy vonaton járunk haza, egymást követő falvakban élünk, szóval a vonatállomásig vezető buszúton is ragad. Volt, hogy kicsengetés előtt 10 perccel direkt elkértem magam óra előtt tanártól, hogy orvoshoz kell mennem, de csak azért, hogy ne azon a vonaton menjek, mint ő. Pályaudvaron látványosan keres, hívogat, ír Viberen, fészen. Nem veszi magát észre, a barátnői is mondják, hogy annyira látványos, ahogyan lefos*m. Ne sajnáljátok, népszerű lány, sok barátja van, de valamiért engem szúrt ki.
2013. ápr. 7. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, 17\L
2013. ápr. 7. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:

"a barátságunkon ő maga ejtette a csorbát, a lehúzgálással, hátam mögött röhögéssel, kihasználással"


Ezt honnét tudod?

2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kiröhögősdit visszahallottam, illetve 2szer segítettem neki a házijában, azontúl már minden este rám írt, kölcsönkért pénzt nem adta vissza, stb.
2013. ápr. 7. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor ha ilyeneket csinált, mond meg neki, ne használjon ki

milyen dolog belenéz a dolgaidba, nem tanították meg otthon,

ezekért mond meg, felejtsen el, ebből érteni fog N

2013. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "visszahallás" lehet nem igaz is. ami igaz, az a kölcsön nem visszaadása.

Ami olyan cselekedet, amiben biztos vagy, hogy igaz, azokat mondd meg neki, hogy nem tetszik neked, és emiatt nem akarsz vele barátkozni.

2013. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!