Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van aki magára ismer? Én...

Van aki magára ismer? Én ilyen vagyok és egy ilyen barátot szeretnék (Többi lent)

Figyelt kérdés

Én magamat yummie-nak/yummy-nak mondanám.

Hogy mi az a yummie? Itt egy cikk: [link]

És egy kis magamról:

A hajamat mindig tökéletesre állítom be reggel. Meg járok rendszeresen fodrászhoz. Kozmetikushoz is járok az arcom miatt (pattanások - phff). Szeretem a márkás ruhákat. Szeretek plázába menni. És shoppingolni, akár csak nézelődni is. Sok parfümöm van, mindig használok egyet. Itthonra is. Szeretem a luxust - nézni, de én is tele vagyok bizonytalansággal (és félek a jövő miatt, meg nem találom a helyem a világban meg az osztályomban.). Fontosnak tartom a ruhám, a kozmetikumaimat, meg azt, hogy ápolt legyen a külsőm (és nem csak a napi kétszeri fürdésre gondolok...). Nekem valóban az a mottóm, hogy ma élek, ma legyek boldog (persze a jövővel is gondolok) - de sajnos ez nem mindig jön össze. Fodrász előtt mindig nézek valami jó frizurát, most is fogok menni hajat festeni. És a frizurái igen, sok törődést igényelnek: hajhab, szárító, lakk...


Hogy miért nem jön össze a "ma élek"? Mert alig van barátom, és az is inkább lány. Már idegesít, hogy nincs olyan fiú, akivel megérthetném magam, és azt szeretne csinálni, mint én. Vagyis olyan lenne. Lányokkal nem lehet beszélgetni a csajokról, meg ilyenek.


Szóval eléggé magányos vagyok, sokszor csak itthon ülök és arról álmodozok, hogy van egy haverom, akivel együtt hülyülhetünk. Persze nem azt mondom hogy a lánybarátokkal nem szoktam - de azok lányok.


Szeretek olvasni, mozizni, zenét hallgatni. Nem tudom, hogy mit kell írnom magamról. Azt sem tudom, hogy mit szoktak a fiúk együtt csinálni, elmennek sörözni. Oké. Amúgy nem szeretem az erőszakot, a háborút, inkább békés természetű vagyok…


Ha van olyan, aki olyan, mint én, akkor az írjon. Ha lány vagy és van egy ugyanilyen fiú barátod akkor is írj. Mert már utálok egyedül lenni. Utálok egyedül shoppingolni meg fodrászhoz járni - mert a lányokat nem érdeklik a fiú ruhák, (azt meg nem szeretem ha a lány azt mondja hogy menjünk együtt mert néz vmit a pasijának phff.).


Meg most szeretnék elmenni úszni, meg teniszezni, azt sem szeretném egyedül, lánnyal sem igazán szeretnék.


Vágyok egy igaz barátra.


(Az sem baj am ha identitászavarod van, vagy bisexuális vagy, vagy meleg... mert én sem vagyok teljesen hetero... de 90%ban inkább a lányok jönnek be... - remélem ezzel a vallomással nem romboltam le valami szimpátiát. Csak szeretem az őszinteséget.)


Egyébként nagyon zárkózott és félénk vagyok, de ha valaki közelít felém annak könnyen megnyílok. Amúgy nagyon közvetlen tudok lenni, meg segítőkész.


Ha valakit érdekel akkor sovány, közepesen magas és helyes is vagyok - állítólag. (Örülnék ha a jövendő legjobb barátom is hasonló lenne - mert az még nagyobb buli lenne.


Ha valaki ismer ilyet, vagy netalán Ő ilyen, akkor kérlek írjon.

Szeretném ha velem egyidős lenne, mert a fiatalabbakat nem nagyon bírom. Idősebb lehet egy két évvel. Fiatalabb meg egy évvel.

Én 17 éves vagyok és most fogok menni 11.-ikbe.

17/f



2014. jún. 26. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy Budapest 11.ik kerületében lakom.
2014. jún. 26. 13:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen kerested eddig.

Nézz le Kapuvárra.


https://www.youtube.com/watch?v=3Ma-BeKXC38

2014. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
muta már hogy nézel ki :)
2014. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kinderarschloch...
2014. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!