Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem igazán lelem a helyem,...

Nem igazán lelem a helyem, segítenéetek hogy szerezzek állandó barátot az életvitelem mellett?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eléggé leköt a suli, amikor a suli nem, akkor a munka, amikor az nem, akkor az edzés. Így... nem igazán van időm eljárni ide oda, hoyg barátokat szerezzek, a régiek pedig eltűntek, illetve h pestre kerültem így alig tartom velük a kapcsolatot. Néha elveszve érzem magam és jól jönne egy lány barát, aki leköti a figyelmem, amikor éppen egyedül vagyok/lennék. Társkereső oldalakon meg belököm h barátkozni szeretnék és elküldenek a fenébe.


22/L



2014. jún. 3. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
De se a munkában, se a suliban, se az edzésen nem tudsz ismerkedni? Nekem ez furi, ezen kéne elgondolkoznod. Hiszen ezek a helyek, ahol az életed zajlik. A barátkozás nem úgy megy, hogy találkozom valakivel és megbeszélem, hogy hé, te figyelj, akkor most barátkozzunk.
2014. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát hogy megy?
2014. jún. 4. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

ha minden jól megy akkor majd én is pestre kerülök:)

szóval írhatsz ha gondolod:)

20/L

2014. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, velem is ugyan ez van, ugyan ilyen gondokkal küzdöm. Bár én fehérvár mellett lakom, most leszek 22. Ha van kedved, írj egy privit, aztán dumálhatunk. Én szívesen megismernélek, ki tudja mi lehet belőle :)
2014. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam
2014. jún. 6. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!