Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan akinek nincs barátja...

Van olyan akinek nincs barátja, vagy nehézséget okoz a barátszerzés? Változtass ezen, írj, jelentkezz, beszéljünk erről. Szervezzünk közös programot. Közösen könnyebb lehet. Szerintem.

Figyelt kérdés
Én is ebben vagyok érintett. Egy 28 éves budapesti srác.
2014. jún. 26. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem marketing szakember vagy véletlen?:D
2014. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. De gondolom nem is vagy érintett a dologban....
2014. jún. 26. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:
De, csak épp nem vagyok a közeledben és kicsit fiatalabb is vagyok, a többi stimmelne :)
2014. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3. Nem vagyok marketinges, de szeretem meggondolni előre azt is, mit is írok. Hasonlóan fogalmazok elég sűrűn.


Merre vagy amúgy, hány éves vagy?

2014. jún. 26. 16:52
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Elnézésedet kérem, csak tudod sokan csak kötekedni, komolytalankodva reagálnak egy-egy kérdéshez.
2014. jún. 26. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
23 vagyok és Debrecen mellett lakok, én is hasonló gondokkal küzdök, igazából haverok/barátok vannak viszont még nálam is fiatalabbak, némelyik túlzottan is és már kezdem úgy érezni, mint mikor valaki kinő egy cipőt :D hogy kényelmetlen a helyzet, egyre jobban távolodik az érdeklődésünk én meg már nem vagyok gyerek nem érdekelnek a hülyeségeik, se a tinidiszkók világa így már lassan szórakozni se járok velük sehova, nem várhatok arra, hogy majd felnőnek hozzám. Viszont új barátokat meg nehezemre sik szerezni, mert nem vagyok az a túl nyitott típus...
2014. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6. Nekem is nehéz barátokat találni, és nagy nehézséget okoz például egy főiskola elvégzése is. Nagyon nyomasztó is.
2014. jún. 26. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
És egyre sz*rabb, mert folyamatosan lejjebb csúszol ebben az állapotban, nekem pl. míg barátnőm volt felse tűnt, meg nem is érdekelt, hogy mennyire vagyok "egyedül" de sajnos már az sincs jó ideje és mivel nem járok sehova ilyen szempontból is nehezebb ismerkedni
2014. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8. Igen sajnos, sokáig nem léptem, így az elmúlt 1 évben kezdtem sokkal jobban törekedni rá, hogy legyenek. Jó lenne már a pozitív változás.
2014. jún. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!