Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Iskolabulira kaptunk egy...

Iskolabulira kaptunk egy termet, hogy szervezzünk egy "kocka szobát". Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

Most lesz nemsokára a diáknap, és engem kért meg a szervező tanár, hogy szervezzek egy videojáték termet. Ők adnak: 1db projektort+1db vászont és egy hangfalat. Az esemény egész napos lesz, szóval sok minden belefér. Légyszives írjatok pár ötletet, amivel színesíteni lehetne, vagy jobbá tenni.

Amik lesznek eddig:

- Konzolozás

- Konzol versenyek (Autó szimulátor, Tekken, Fifa, Különböző FPS-ek)

- Karaoke (majd verseny)

- Helyben rajzolós verseny.

- Filmvetítés (ha végül megkapom a másik termet is)

- Végén a versenyekből eredményhirdetés és sorsolás

Sokat járok CON-ra és különböző rendezvényekre a barátaimmal, és általában a poszterek és ajándéktárgyak nálam landolnak. S garázsban is alig férnek el! Van amiből 12db van és egy is elég lenne. Arra gondoltam, ezeket kisorsolom. Ők meg örülnének neki és én is megszabadulnék tőlük, mert kidobni sajnálnám. Úgy működne, hogy a versenyek dobogósai kapnának kisebb-nagyobb csomagokat majd a résztvevők neveiből a nyertesek húznának egy-egy cetlit, aki szintén kap valamit, míg el nem fogy. Aki nem nyert, az nem sokat, hogy sok mindenkinek jusson.

Ha valakinek van még valami ötlete kérem írja le. Nincs a bőrünk alatt is pénz, szóval a nagyon extrém dolgok nem fognak menni, de attól még jöhetnek, hátha...


15/F


2013. máj. 23. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen ötleteket akarsz még, szerintem ez így nagyon fullos lesz.

Nálunk annyi volt diáknapon vagy iskolanapon vagy nem tudom mikor, hogy az egyik terembe ahol már alapból volt projektor+vászon vittek gyerekek egy PS2-t és kész. Ehhez képest nálatok versenyek meg mindenféle sorsolások, ez tökéletes lesz.

2013. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sKillEr96 ***** válasza:
Nekem is full extrasnak tunik, sorsolassal jo lesz igy is, nalunk is volt diaknap azt volt 1 teremben Wii, azon Guitar Hero-ztunk egesz nap, szoval ez fullos a mienkhez kepest. De a Guitar Hero-t NAGYON ajanlom, ha versenyt akartok rendezni :D
2013. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!