Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek vele?

Mit tennétek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval van egy nagyon közeli barátnőm, őszintén szólva nem a legközelebbi, de nagyon ragaszkodom hozzá.

Tehát adott a lány. 14 éves, ahogy én is. Osztálytársak vagyunk, nagyon jól szórakozunk együtt, de beiratkozott egy vallásos színtársulatba. Azóta alig látom, mert folyton próbán van. Megpróbált engem is belerángatni, én megmondtam, hogy nem, mert se a színészkedés, se a vallás nem érdekel engem, nem vallásos a családom se.

Állítólag mindig próbán van, soha nem látom, ha hívom, nem veszi fel/kinyomja, ha becsengetek a házukba, kijön az anyukája/testvére, és mondja, hogy nincs itthon; ez kb. 10 esetből 8. Beszélni nem tudok vele, mert nem hallgat rám, szerinte irigy vagyok rá. Miért lennék? Én csak vele akarok lenni.

Ha meg meghív valamilyen rendezvényre, amit ők tartanak, ott csak vallásról beszélnek, voltam már ilyenen, halálra untam magam, és erről tud ő is. Próbáltam figyelni, próbáltam megváltozni, kompromisszumot ajánlani, de nem használ semmi, már komolyan gondolkodom azon, hogy hagyom, hadd foglalkozzon a társulattal.

Másrészt pedig a viselkedése is nagyon megváltozott, eddig visszahúzódó volt, most egyre nyitottabb, de nem a jó értelemben, mert a suliban leromlott a magatartása, visszabeszél, a hangulata ingadozik. Nem mond el nekem személyes dolgokat, de amikor megbántja valaki, persze fordul azonnal hozzám, és ez nagyon bánt engem.

Ti mit tennétek? Nagyon kedvelem, és szeretem, szinte mintha a testvérem lenne, de ezt az énjét nem bírom.



2014. jún. 26. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereted,elfogadod olyannak,amilyen.A barátság olyan,mint bármely kapcsolat,kompromisszumokat kell kötni.Beszélj vele,mond el neki,hogyan gondolkodsz,viszont ha továbbra is azt szajkózza,hogy csak irigy vagy rá,hagyjad,járjatok külön utakon.
2014. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
remeljuk nem szcientologia.
2014. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!