Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha fűveszik a...

Sunshine baby kérdése:

Mit tegyek ha fűveszik a batátom? Mi lesz vele? Mik a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom rászokott a fűre.Nem akarok beleszólni az életébe csak féltem.Szeretem és most kicsit kétségbeesttem
2014. jún. 3. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
legfőbb mellákhatások: tompaság,lassult reflexek,hangulat ingadozások, elvonási tünetként:ingerültség mert kattog ,hogy nincs fű.ezen túl hosszú távon komoly idegrendszeri problémákat tud okozni.de ez függ attól is ,hogy mennyire keményen csinálja és ,hogy milyen alkat,mert ha amúgyis labilis idegrendszerű akkor biztos komoly idegrendszeri gondjai lesznek hosszútávon nem beszélve arról,hogy leépíti az agyat és a gondolkozást.magyarán mondva nem kizárt ,hogy beszűkült látókörű lesz tőle.
2014. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak őtőle függ, hogy hova jut. Vagy befordul+leépül , vagy nyit a világra
2014. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez függ tőle is. Mondhatjuk úgy is hogy döntő többségben rajta áll. Függ attól mennyit tép, milyen lelkiállapota van úgy általában, vagy akkor éppen milyen állapotban van. Ha hajlamos a depresszióra (volt már az) könnyen kiválthatja. Nem mondanám hogy a jelleme sokat változna főleg ha 1-2 tépésről van szó hónaponta vagy netán többről. Jellem változásról akkor beszélhetünk ha rendszeresen csinálja heteken/hónapokon keresztül. Azt se mondanám hogy kapu a többi drog közé mivel ez is rajta áll, inkább azt mondanám hogy ízelítő a "durvább" dolgok iránt. Az ember mindig többet akar, de ha olyan 1 rossz élmény az egészet feldöntheti. Javaslat. Ne próbáld le beszélni a fűrről mert felesleges nem igazán lesz eredményes mert zokon veheti és még magad ellen uszítod. Azt a társaságot próbáld kerültetni vele. Találj ki programokat. Beszéljetek néha régi dolgokról. Mellékhatásai memória romlás, álmodozás, de ezek huzamos idő után alakulhatnak ki.
2014. jún. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mivel én ellenzem a drogokat, megmondanám neki, hogy hagyja abba, vagy magára vessen, bármi is történik vele. Nem kell túlbonyolítani, szemtől szemben egyenesen meg kell neki mondani, röviden, tömören, és kész.
2014. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos a pszichózisra (elmezavar), akkor azt a fű tartós használata ki tudja hozni, minél fiatalabban kezdi annál nagyobb eséllyel. Egyéb komoly mellékhatásáról nem tudok.

Ami a probléma inkább, hogy egyrészt a fű illegális, tehát ha elkapják mehet terelésre.

2014. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Ismerek olyat, aki régóta hetente több szál füves cigit is elszív, de semmi baja. Meg olyat is, aki 1-2-től depressziós vagy skrizofrén lett.
2014. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 netudmeg1997 válasza:
Ez mind teljesen hülyeség én napi 2-3g szivok már 2éve és semmi kattogás semmi változás nicsn velem, nem kell midnent tul komolyan venni mert a fü az gogyszer...
2015. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Azér írod ezt, mert nem akarod bevallani hogy veled is ez van. Te füves fasz
2015. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 netudmeg1997 válasza:
az igen furcsa lenne mert egyik haverom sem sziv és semmit nem vesz észre rajtam... de te tudod aki nem cisnálja...
2015. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Én is probaltam mar, nem is csak azt kb. Mindnent. Fuggo is voltam evekig. Szepen lassan minden baratom elhagyott. Fojton paraztam h betalalnak a "rosszfiuk xd ". De ez nem vicces..
2015. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!