Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális a barátnő...

Szerintetek normális a barátnőm? Együtt van egy olyan fiúval aki egyáltalán nem tetszik neki!

Figyelt kérdés
Azt mondja neki a belső számít. Ő maga mondja nekem, hogy milyen hülyén néz ki a fiú, meg milyen ronda a feje, egyáltalán nem helyes stb. A fiúban csak az tetszik neki, hogy vele megértő, de másokkal (köztük velem) tök bunkó, csúnyán beszél.Én megértem, hogy fontos a belső, de a külső is! Két ember között meg kell lennie a "kémiának" ahhoz, hogy a kapcsolat hosszú távon működjön. Szerinte én vagyok a nemnormális akinek a külső IS számít! Mit csináljak?

2014. jún. 29. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne szervezkedj. ő dolga. ha úgy látja gondja van ezzel, majd ő is jön a nyavalygásával gyakorira. hagyd békén, én is utálom ha beleszólnak a dolgaimba.
2014. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te is azok közé a tipikus "jó barátnők" közé tartozol, aki irigykedik ha a másik boldog, és mint barátnő ki más tudná jobban ki kell neki, mert ugye véletlenül sem ő maga. És persze mindent megteszel hogy a másik kapcsolatát bomlaszt...gratulálok.


Amúgy ne csinálj semmit, mert semmi közöd 2 másik ember életéhez.

2014. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te nem érted meg őt, és egoista módon csak magadat nézed.

De majd ha már a sokadik "fú de helyes" fiúban is csalódni fogsz, aki csak megd*g, aztán eldob, akkor majd rájössz, hogy barátnődnek volt igaza.

2014. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A saját pasiddal foglalkozz inkább.
2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Válaszolónak üzenem: én a saját pasimmal foglalkozom, a barátnőm az aki folyton flörtölget az én pasimmal az ő pasija szeme láttára! Egyszer a barátja meg is jegyezte ezt neki, de nem érdekelte!
2014. júl. 1. 10:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és 3. Válaszoló: én 3 éve vagyok együtt a pasimmal aki helyes is és kedves, megértő stb. Egyébként nem magammal törődök, a baràtnőm mondja mennyire rosszul van a sráctól! Én azt az egy dolgot nem értem, ha ez a véleménye miért van együtt a sráccal?
2014. júl. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!