Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a beszélgetést vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel itt gyakorin elkezdtem beszélgetni, de aztán felvettük egymást facebook-on. Én írtam neki magamról hogy jobban megismerjük egymást és meséltem neki dolgokat ..de ő 1 hétig nem írt kb. és utána is csak annyit hogy bocs dolgom volt mire ő is írt talán 2 mondatot magáról...én írtam neki megint egy regényt és látom hogy fönt van meg hogy elérhető de nem olvassa el meg nem ír vissza megint napok óta és már unom..de ha meg ráförmedek hogy hagyjuk ne írjunk egymásnak még a végén idegesítőnek vagy ilyeminek fog nézni ..
2014. jún. 29. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne
2014. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

írj nekem ha van kedved , én is regényeket szoktam írni...de ez nem mindenkinek jön be ( a te esetedben ennek a fiúnak ) , de én se értem, hogy miért...személy szerint én jobban kedvelem azokat akik legalább tudnak miről írni, mint hogy 1-2 szavakat odabiggyesztenek..az meg ha te írtál neki egy regényt és ő válaszol egy smiley-val ...szerintem pofátlanság, kivéve ha mobilról van mert arról tényleg nehéz visszaírni :D


na de írj nekem tényleg..ha gondolod :D 22/F vagyok...xD

2014. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!