Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan indítsam vagy folytassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indítsam vagy folytassam beszélgetést MSN-en egy lánnyal? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik fel is vettem MSN-re és kezdeményeztem is beszélgetést. Nem sok minden lett belőle mert nem ért rá épp akkor és igazából az lenne az egyik kérdésem, hogy most mit kérdezzek tőle? Hogy írjak rá h ne legyek unalmas megint ugyan azzal a szöveggel ill h ha megakad a beszélgetés milyen dolgok vannak amit meg lehet kérdezni tőle, hogy folyatódjon a beszélgetés. Ilyen "életmentő" kérdések és hasonlók.

Előre is kösz mindeninek a válaszokat és írjatok minél több dolgot.


2009. jún. 10. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom h felejsd el az msnt és hívd el beszélgetni vhova :) Tapasztalatbol mondom... énis ezzel rontottam el. Egyébként jön az magától, hülyülj sokat stb...
2009. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


20 db beszélgetési téma! :)

2009. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem azért 1-2 nap vagy 1-2 hétig beszélegess vele MSN-en kicsit megismeritek egymást és az első találkozás nem lesz olyan feszült
2009. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kössz a válaszokat ilyesmikre gondoltam csak még annyit h tudtok-e vmi köszönést msn-re. A "szia itt vagy?", "ráérsz most beszélgetni?" kilőve. Valami más kellene köszi.
2009. jún. 10. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
hello,csá,cső,szevasz, mi a szitu?,csövi,szervusz
2009. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia, hali, ezek pont jók szerintem, és egyszerűek :D
2010. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!