Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rocker és goth közösségi...

Rocker és goth közösségi oldalakat keresek, ahol lehet barátkozni és ismerkedni. Tudnátok nekem ilyeneket linkelni, lehetőleg magyar oldalakat?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek,köszönöm! :)

2014. júl. 1. 14:37
 1/8 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%

femforgacs.hu

rockerek.hu

2014. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Ha esetleg valaki még tud,írhatja nyugodtan. :)

2014. júl. 1. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

málha.hu

vampirefreaks.hu talán.

volt valamilyen goth portál is, de az halott.

2014. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ezek a közösségi oldalak tele vannak csőlátásúakkal.

A fémforgácsot nem ismerem, de a rockerek.hu valami borzalom. Képesek zenéken összeveszni, hogy mi számít rockzenének, meg "egy rocker csak rockzenét hallgasson" és egyéb marhaságokkal. Ott is megy az, hogy vadidegen emberek belekötnek egymásba (komolyan, mire jó ez?)

"Te nevezed magad rockernek, mikor ilyeneket hallgatsz? A G'n'R, az AC/DC, na az igazi metál, a tieid divatzenék".

Nem mindegy, ki mit hallgat? Azt hallgatom meg, ami tetszik, én nem szólok bele abba, hogy XY mit hallgat (max. annyi megjegyzést teszek, hogy nekem az nem tetszik), akkor XY se szóljon bele abba, hogy én mit hallgatok, mert semmi köze hozzá.

Volt egy csaj, akinek a profilképe olyan volt, hogy egy Pikachu-s nyaklánc volt rajta. Erre elkezdték cseszegetni, szidni, hogy "jaj, miezmár, mit keresel te itt".


Az az oldal is már csak a pózolásról, a felszínességről, meg a ki-jobb-a-másiknál elvről szól.

Néha a hajamat téptem a profilok olvastán. Olyan 4 éve töröltem le magam. Vagy 5, már nem tudom, de akkor már nagyon elkorcsosult az a társaság is. Bele sem merek gondolni, most hol tart. 16 éves koromban regisztáltam, akkor még egész jó volt, aztán a színvonal csak süllyedt, süllyedt és süllyedt.


A legtöbben azt sem tudják, miről beszélnek, következetlenek, egyik mondatukkal ütik a másikat.

Pl. az "utálok" részben, egyik sorban az szerepelt, hogy "az előítéleteseket, akik azt hiszik, azért hordok feketét, mert sátánista vagyok", három sorral lejjebb meg "az idióta plázásokat".

Hát nem azért, de nekem addig nincs bajom senkivel, míg engem nem bánt.

Vagy egy másik: "tucatembereket", a képei meg tele vannak sablongoth cuccokkal, sablongoth helyeken, sablongoth pózokban. Nincs nekem bajom a sablonos goth cuccokkal, nekem is van pár, mert tetszenek, jól állnak, és szeretem őket, de nem is állítom vadidegenekről, hogy "tucat vagy, öcsém", mert belülről nem ismerem az illetőt, nem látom az érzéseit, az meg, hogy van valakin egy póló meg egy farmer, még nem jelenti, hogy "tucat", mert az igazi értékek a felszín alatt vannak. Arról nem is beszélve, hogy már megint előre ítélkeztünk, mikor már említettük, hogy nem szeretjük az előítéletességet. Meg minden ember különböző, minden ember egyedi a maga módján, szóval hülyeség is bárkire azt mondani, hogy "tucat".

Keverik a szezont a fazonnal, a legtöbbjének fogalma sincs, mi az a sátánizmus, mert azt hiszik az az ördögimádás, a fordított keresztről azt hiszik, ördögi jelkép...


A rockerség meg a gothság részben arról is szólna, hogy segítünk a másiknak, toleránsak vagyunk, egy nagy család a metál világában, de neeeeeem, sajnos már nem arról szól, hanem arról, hogy egy szubkultúrába tartozó tagok is semmiségeken kapnak össze.


Persze lebeszélni nem akarlak róla, de majd megtapasztalod ezeket.


Egy 24 éves goth lány

2014. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia Kedves #4-es válaszoló! :)

Teljes mértékben egyetértek az általad leírt gondolatokkal.

Én teljesen ilyen vagyok egyébként,segítek ahol csak tudok és mindenkivel próbálok jó kapcsolatot kialakítani akivel megismerkedem életem során.Sokan nem értik miről is szól a rocker és goth életforma. Mindig azt szoktam mondani ezt belülről kell érezni. Vagy megvan benned vagy nincs,ha nincs és nem érzed nem kell erőltetni csak azért,hogy divatolj. Én ezt nem divatból csinálom,ez az életem és nem is tudnék máshogyan élni.

2014. júl. 1. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ezt örömmel olvastam :)


4. voltam

2014. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én csak az igazat írtam,pontosabban amilyen vagyok és ahogyan látom a dolgokat ezzel kapcsolatban. :)
2014. júl. 2. 09:58
 8/8 anonim válasza:
100%

A fent említett lapokon próbálkozz...talán találsz értelmes embert is...


Amúgy meg :


"A rockerség meg a gothság részben arról is szólna, hogy segítünk a másiknak, toleránsak vagyunk, egy nagy család a metál világában, de neeeeeem, sajnos már nem arról szól, hanem arról, hogy egy szubkultúrába tartozó tagok is semmiségeken kapnak össze."


Ehhez annyit fűzök hozzá hogy 10 éve hallgatok death,black,melodic metált....stb. Eddig ha 10-20 normális emberrel ha találkoztam.

Ma már a srácoknál a : "Jössz 1 sörre??!" a csajoknál fogalmam sincs ,ha piás valszeg a "kettőre is" a válasz. Nagy részük sablon ember, aztán had ne mondjam hogy esetenként alkoholista is....


Sok szerencsét a kutakodáshoz :))


23/F

2014. júl. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!