Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ha legjobb barátod/...

Mit tennél ha legjobb barátod/barátnőd válságos állapotban feküdne kórházban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a legjobb barátod, barátnőd autóbalesetet szenvedett, és most válságos állapotban, eszméletlenül fekszik a kórházban. Mit tennél? Odamennél a kórházba hozzá? (akkor is ha eszméletlen, kómában van)? Virrasztanál az ágya mellett?
2014. júl. 1. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1000% hogy virrasztanék az ágya mellett,de ilyenbe egyáltalán nem szeretnék belegondolni
2014. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, én egész biztosan odamennék hozzá a kórházba, mégha kómában van akkor is. Hiszen már a testvéremnek tekintem, simán virrasztanék mellette, bár nem tudom engedélyeznék e az orvosok.

17/L

2014. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ott virrasztanék mellette!
2014. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos volt rá példa..

Egy intenzív osztályon fekvő beteg mellé még a családtagok is csak rövid időre mehetnek be, azaz maga a kérdés is értelmetlen.

Én a barátainkkal találkoztunk és letargikus állapotban reménykedtünk abban hogy jó kezekben van és túléli a dolgot. Az orvosok szinte alig adtak információt, csak találgatni tudtunk, de a 2 hét kóma és 5 több órás műtét után jöttek a jó hírek.

A rehabilitáció alatt sokkal többet tudtunk segíteni mint egy eszméletlen beteg ágya mellett az orvosokat zaklatni.

2014. júl. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En abban a pillanatban, hogy meghallanam ezt a hirt mindent otthagynek es barmi aron elmennek a korhazba. Ha nem a kortermeben akkor az elott virrasztanek es varnam a jo hirt.
2014. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!