Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves fiú vagyok és van egy...

15 éves fiú vagyok és van egy legjobb lány barátom. Az életemet is rábíznám szóval teljesen megbízok benne. Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy másik lány aki viszont bejön. A barát barátnőmtől kértem tanácsot hogy mit és hogy tegyek. Egyik este szerintem megbántottam és azóta az az összes válasza hogy semmi. Van tippem, hogy mivel bántottam meg de az ilyet hogy lehet megkérdezni?

2014. júl. 2. 20:07
 1/5 anonim válasza:
Csak mutasd meg neki ezt a kérdést!!
2014. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az életedet rábíznád, de nem bírsz neki feltenni egy őszinte kérdést?

Az igen...

2014. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megkérdezed, hogy figyelj megbántottalak? Ha olyan jó barátod, elmondja. :) Egyébként saját tapasztalatom szerint a barát barátnődnek bejössz. De ez csak a szerény véleményem. :)
2014. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem jövök be neki, ezt már átbeszéltük :) mindkettőnknek megvan a saját "választottja" :D egyébként egyre rosszabb a helyzet... tegnap elmondta hogy mik zavarták. én pedig semmit nem tettem. Úgyhogy lehet hogy ennek a barátságnak lőttek :/ de köszönöm az eddigieket :)
2014. júl. 4. 06:55
 5/5 anonim válasza:
te hülye vagy? egy kis marhaságért képes lennél cserben hagyni? nemár.A lányoknak az kell h igen tényleg van egy fiu barátjuk aki még az összeveszésben is számithanak rá ha bármi baj van.Sztem ne add fel legalább a lány miatt lehet hogy játsza a sérdődőtt hercegnőt de igenis fontos vagy neki és összetörne ha ott hagynád hiába nem mondja (azért mert arra vár h te jöjj erre rá)
2014. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!