Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm hazajön 2...

A legjobb barátnőm hazajön 2 hét múlva 1 év után Amerikából, kimegyek elé a reptérre, szerintetek mivel várjam?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy hatalmas öleléssel, és egy szívélyes Isten hozottal! :D

Hasonló helyzetben, nekem ez hiányzott volna a legjobban a barátnőmtől.

Persze nem kell feltétlenül Isten hozottat mondanod, bármi más is mehet helyette, a lényeg hogy érezze, hazaért. :DD

2014. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy megölelem, a nyakába is fogok ugrani, de én valami látványos ajándékra gondoltam, monjduk egy nagy lufi?
2014. júl. 6. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj nem kell semmi ajándék. Bőven elég lesz, hogy ott vagy :)
2014. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem vigyél ki neki egy kis lángost + kolbászt, aztán meg csapassatok is le hirtelen valami jófajta páleszt :-))
2014. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem vinnék ki ajándékot. Megvárja az otthon. Esetleg egy piyi üdvözlőlapocskát amit magad is készíthetsz! :)

Kifejezve, hogy mennyire hiányzott ő már neked.

2014. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
***piyi=pici
2014. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátnőd, biztos sokat tudsz róla, ismered az ízléseit, stb. Ezt felhasználhatod. Pl. a barátnőd odavan egy bandáért, és te szerzel két jegyet az élő koncertjükre. Vagy imádja az epres muffint, te pedig sütsz neki. Esetleg tudod, hogy van egy kedvenc magyar étele, amit odakinn nem ehetett, ezért meghívod ebédre/vacsira, és azt készítetek neki. :) Hasonlók. :)
2014. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ízlését* Hoppá, elírtam. :D Na mindegy, amúgy tényleg nem kell neki ajándék, de ha mindenképp szeretnél valamit, akkor ilyesmiket is csinálhatsz, amiket írtam, vagy amit #5 mondott, egy saját üdvözlőkártya. :D
2014. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 atika7 válasza:
egy marhanagy langossal
2014. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Irigykedj rá látványosan. Az hungarikum
2014. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!