Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül érzem magam, unatkozok...

Egyedül érzem magam, unatkozok. Segítség?

Figyelt kérdés
Minden nyáron előjön ez az érzés.Az év többi részében nem,mert akkor otthon tanulni kell,leköt az iskola.De nyáron unatkozok.Általában gépezek,udvaron vagyok,ennyi.Gondoltam arra,hogy a barátaimat akikkel az iskolában(gimnázium) ismerkedtem meg,elhívom valahova.Ilyet még sosem csináltam,hogy barátokkal a városban "lógni".Hova hívjam el őket?Mit csináljunk?Meg nyáron a városban mászkáláson kívül mit csináljak?Annyira tehetetlen vagyok...16/f

2014. júl. 6. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Akár azt is megcsinálhatod, hogy áthívod őket filmezni! :)

Vagy elmentek moziba, megnéztek valami ingyenes programot (pl. mi voltunk könyvvásáron). Ilyenek. Nagyon sok lehetőség van!

Vagy egyszerűen elmentek valahova kajálni, és csak úgy összeülni!


14/L

2014. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól írta. Nálunk a fiúk még pókerezni jártak össze.
2014. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megértelek velem is ez van... 14/l

Voltunk moziban tervezzük, hogy ellátogatunk a közelben lévő Külkerparkba... Ma például elmentünk kipróbálni a yogo frozen yogurtot jó volt, de hazajöttem és ismét egyedül érzem magam... ha valamit kitaláltál írd már meg nekem is! Egész nap csak nyűglődök... :/

2014. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vagy talán elmehetnel dolgozni hogy szerezz magadnak egy kis pénzt és ne szüleid pénzét b*szd el mert gondolom igy is van dolguk...
2014. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!