Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozok. Mit csináljak...

Unatkozok. Mit csináljak egész nyáron egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom van 10000000 sőt több ilyen kérdés de én mégis leírom! Tudom írni fogjátok: halgass zenét, filmezz, nézz tévét stb. egy olyan dologra gondoltam amit egyész nyáron csinálhatok valami kreatív dolog vagy valami amin dolgozhatok sokáig van egy kis kézügyességem. Ja amúgy 13 éves vagyok ha ez számít lécci segítsetek!!! Köszi!!!

2014. jún. 22. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Csinálj cosplayt.
2014. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Cosplay nem rossz ötlet :P

VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGY, fesd ki a szobádat :O

Kis ecsettel felkreálsz valami überfaszát a faladra :D

Vagy ha az ecset az nem jön be, grafittal is felrajzolhatsz valamit, és úgy akár árnyékolni is tudsz rendesen. (Persze ez mind csak akkor ha tudsz jól rajzolni)

2014. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kirándulj, fotózz, élvezd a természetet.
2014. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el egy sportot, az mehet egész életeden át nem csak a nyáron ;)
2014. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Cosplay nem rossz ötlet bár nem az én stílusom lehet kipróbálom! A festős ötlet nagyon tetszik, jól is rajzolok csak kevés esély van rá hogy szüleim megengedig!
2014. jún. 22. 17:48
 6/9 anonim válasza:
Vagy egyszerűen keress nyári munkát...
2014. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van jobb fotós felszerelésed, pattanj bringára és fotózz, nagyon jó szórakozás. De még egy okostelefon kamerája is sokat tud ma már.
2014. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én is pont így vagyok vele halálra unom magam egyedül itthon..az egyiki válaszolónak meg üzenem hogy 13 évesen nincs nyári munka 16-tól van..én is akartam menni de még így 15 évesen se alkalmaznak sehova..a másik válaszolónak igaza van este olyan 7 fele menj és fényképezz én is azt csinálom..és mások szerint k*va jól fényképezek bár van komoly felszerelésem.:) vagy ha van kutyád vidd el sétálni hidd el örülni fog a kutya :) és köszi hogy helyettem leírtad ezt a kérdést..lehet hogy én is csinálok cosplay-t a lol-ból..


15/L

2014. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 10 vagyok és fiú. Kérlek ne nézz kicsinek meg ilyesmi! Én is így vagyok vele. Szerintem dumálhatnánk. ;)
2014. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!