Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan javíthatóm ki a hibámat?

Hogyan javíthatóm ki a hibámat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom,akivel nagyon közel állunk egymáshoz,söööt testvéri viszonyt ápolunk néha húgicának és én bátyónak szólítottam.De soha nem volt több köztünk,mind barátság,sokan azt mondták,hogy nem is működik fiú és lány közt úgy barátság,hogy valaki ne akarna többet.Egy kis időre elszakadtunk egymástól,nem beszéltünk és én az idő alatt kibeszéltem a háta mögött,mikor újra jóba lettünk ezt neki elmondtam,hogy ne mástól tudja meg,hanem tőlem.Bocsánatot kértem tőle,megbántam azt az egészet,és ő azt mondta,hogy már nem bízik bennem,szerintem haragszik rám.Nagyon bánt ez az egész,letört,és nem tudom,hogy mit tehetnék.Kérlek segítsetek,aki tanácsot akar adni,csak az cementeljen! :)

2014. júl. 7. 16:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Írhat privátba is,aki segíteni akar :)
2014. júl. 7. 16:37
 2/10 anonim válasza:
nekem is van egy fiú barátom és tényleg csak barátok vagyunk, semelyikünk nem érez többet. Ne foglalkozz vele, ha mást mondanak! Az, amit tettél nem volt szép és nehéz dolgod lesz visszaszerezni a bizalmát. Normális, ha most haragszik, de ha bizonyítod, hogy megbántad és nem teszel többet ilyet, akkor minden rendben lesz :)
2014. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ami megtörtént az megtörtént. Tény, hogy hibáztál. Âm elmondtad neki, és bocsánatot is kértél. Ezzel javítottál a hibán, mert vállaltad azt, hogy megharagszik. Innentől kezdve nála marad úgymond a labda. Majd ha megenyhült, akkor felkeres. Nincs értelme most könyörögni neki, stb. Te mindent megtettél ami tellet. Ő pedig vagy kiheveri vagy nem. Várnod kell. Egyenlőre ennyit tehetsz.


De mit mondtál róla, ami miatt ennyire berágott? Ha itt nem akarod, akkor privibe is leírhatod. Persze csak ha nem titok. :)


14/L

2014. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én ezt értem,de ritkán találkozunk személyesen általában telefonon vagy fbn beszélünk,s most nagy bűntudatom van és már nem is tudom,hogy mit tegyek.Nem is akarok könyörögni neki,hogy bocsásson meg,mert barátom van és lány vagyok.Nem akarom magam leégetni,hogy én könyörgök a bocsánatáét,de már nem tudom,hogy mit tehetek,mert makacs és félek,hogy kifog beszélni,vagy többet hozzám se fog szólni,meg az ehez hasonló dolgoktól félek,nekem sokat jelent...:((
2014. júl. 7. 17:18
 5/10 anonim válasza:
Nekem van egy nagyon jo baratnom osszevesztunk ugyan ezen hogy nem talalkoztunk egy ideig enis kibeszeltem a hata mogott folyamatossan bocsnatkero levelekkel bombaztam hogy bocsasson meg tobbet nem fog elofordulni nagyon soka de megbocsajtott de azt mondta soha nem fogja elfelejteni nekem ezt az egesszet es most identol egy suliba es egy osztalyba kerultunk es egymas melle fogunk ulni szoval minden rendbejott ne felj hivd fel batran vagy irjal neki:))
2014. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De melyik jobb,ha írok vagy hívom?Csak nagyon makacs,és félek h nem bocsájt meg :(
2014. júl. 8. 00:01
 7/10 anonim válasza:

Elosszor irjal ha nem reagal akkor pedig hivd

Nekem is igy volt :))

2014. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi segítségeket és még várok további javaslatokat :)
2014. júl. 8. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
A csajok sohasem tanulnak meg ráülni a szájukra. Minél előbb megtanulja ezt a (volt) barátod, annál jobban jár.
2014. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na sikerült,elértem h megbocsásson már csak azt kell elérnem,hogy bízzon is bennem,bár nem tudom,hogy hogyan érhetném el,de próbálkozok...
2014. júl. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!