Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Általános Suliba járok 7-es vagyok. Barátaim nagyon kevés van. Jóba vagyok azért sok mindenkivel de senkivel nem vagyok olyan szoros kapcsolatba hogy elmenjünk sétálni fagyizni stb...

Az is itt a gond hogy nincs önbizalmam és nagyon nehezen barátkozok meg visszahúzódó vagyok... meg nem ronthatok csakúgy be egy összeszokott baráti társaságba....

Mit tegyek? Van valaki hasonló helyzetbe? Ja és középsuliba könnyű barátkozni?

Kérlek írjatok jó tanácsokat!

Köszönöm!

(Egy szomorú lány)



2014. máj. 18. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szomszédba nincsenek veled egy korúak?

Járj pl. aerobikra, vagy táncra, vagy olyan közösségbe, ahol sokan vannak :)

Beíratkozhatsz valami tanfolyamra is.

2014. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Ezzel én is pont ugyanígy vagyok, és én is hetedikes vagyok. Szerintem is próbálj meg társaságba járni, menj el sportolni meg ilyesmi. Hát remélem középsuliba könnyebb lesz barátkozni, mert hát ugye új emberek és talán ha jó társaságot fogsz ki, akkor ott könnyen beilleszkedhetsz hozzájuk és összebarátkozhatsz velük. :)
2014. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem itt az elsődleges probléma az önbizalom. Ha nincs önbizalmad, és visszahúzódónak tartod magad, akkor nehezen fogsz tudni barátkozni. És attól hogy középiskolába mész, a helyzet változatlan lesz, ott ugyanígy lehet az, hogy vannak már összeszokott baráti körök, de attól hogy van egy összeszokott baráti kör, attól még csatlakozhatsz hozzájuk te is, csak bátorság! :) Minden fejben dől el, először építs önbizalmat, utána jöhet a barátkozás .
2014. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!