Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova mehetnénk egy barátnőmmel...

Hova mehetnénk egy barátnőmmel amikor találkozunk?

Figyelt kérdés
Valami olyan hely kéne ahol nem egy helyben kell ülni,mint pl.mozi,hanem ahol lehet egy picit mozogni esetleg kirándulni. Itt az állatkertre gondoltam,bár ott nem lehet kirándulni,de teljesen más érzés ott lenni,mint egy moziban. Ötletek,hogy hova mehetnénk? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. júl. 9. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Állatkert jó dolog,Margit-sziget,de még sétálgatni bárhol lehet BP-n,beülni egy cukrászdába vagy kávézóba.

Igazából te ismered,hogy milyen helyeket szeret,de akár együtt is kitalálhatjátok. Mi se nagyon tudjuk barátnőmmel mit csináljunk,merre menjünk.Együtt agyalunk mindig :DDDD

2014. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom akkor nem csak nekem okoz ez gondot:DD De mindenesetre köszönöm a válaszodat!:)
2014. júl. 9. 17:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy esetleg nektek tudom ajánlani a bowlingot és a biliárdot. Én néha oda szoktam menni barátokkal,de most nincs hozzá kedvem,de hátha nektek bejön:D
2014. júl. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!