Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 22-én Dunaföldváron találkozun...

22-én Dunaföldváron találkozunk a barátnőmmel (egyéb okok miatt) és jó lenne tudnom, mit érdemes ott csinálni, merre érdemes sétálni, mit érdemes megnézni esetleg, rossz vagy jó idő esetén. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Csak egy délután lennénk ott de elég sok időt töltünk majd együtt és nem szeretném, hogy unatkozzunk, főleg ha rossz az idő, mert úgy még sétálni se nagyon tudunk. Esetleg csak egy délutánra bemenni valahova, szállásként, bárhova. Előre nagyon köszönöm!:)

2012. szept. 14. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

csak átutazni szoktam dunaföldváron, de egyszer megálltam a híd alatt, és annyira tetszett hogy ottragadtam órákra.

mondjuk ha nyüzsgősebb típusok vagytok akkor nem ideális, de ha nyugodtabbak, akkor el lehet nézegetni a dunát jó ideig.

na meg hallgatni a hídon elhúzó forgalmat :)

oh, és nagyon jó fotókat lehet ott lőni

2012. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2012. szept. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!