Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek barátja...

A legjobb barátnőmnek barátja lett, engem meg teljesen elfelejt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miota baratja van a legjobb baratnomnek egyaltalan nem foglalkozik velem. Minden egyes napot egyutt toltenek. Szo szerint. Es szamomra hihetetlen hogy egy oracskara sem ferek bele a mimdennapjaiba. Sot itt a nyar halalra unom magam, egesznap netezek, filmet meg koncertfelveteleket nezek. Ugy erzem kezdek depresszios lenni. Volna egy legetosegem elmenni kollegiumba osztol, talan az lesz hogy uj embereket ismerjek meg, mert ugy erzem ot teljesen elvesztettem. Mas barataim nincsenek nagyon.
2014. júl. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szép dolog, aztán majd, ha szakítanak, akkor meg majd te leszel az első, meg minden... ha ló nincs, jó a szamár is... én is elmennék a helyeben koleszba. bizti jó buli lesz, új emberek, barátságok, stb.
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, menjél kollégiumba. Amit a barátnőddel kapcsolatban tapasztalsz, azt szinte mindenki átéli: amikor egy lánynak barátja lesz, hanyagolja a barátnőjét. Bele kell törődni, szerelmes. Azért keress társaságot nyárra, ne kell, hogy közeli barát legyen, osztálytársat is el lehet hívni valami programra.
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van barátom, mégis be tudom osztani az időmet úgy, hogy mindenkire jusson. Nekem is volt ilyen barátnőm, sajnos vannak ilyen emberek, hülyeség, hogy nincs ideje másra, nem akarja hogy legyen. Szerintem az ilyen lányok nem is szeretik igazán a barátnőiket...Ez szomorú. VISZONT! Koliba menni a lehető legjobb ötlet! Vannak barátnőim, ismerőseim, akik járnak koliba és egytől egyig azt mondják, hogy iszonyat jó buli:D Szerintem mindenképp menjél, mert fiatal vagy, most szerezz barátokat, csinálj hülyeséget és éld ki magad! Amúgy hol laksz? Nagy városban simán lehet barátokat találni:) Nem kell egész nyáron otthon ülnöd!

Sajnos most megyek ki nyárra külföldre, de ha gondolod, írj privátban és ha hazajövök elmegyünk bulizni egyet!:D


19/L

2014. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos ebbe a hibába sokan beleesnek. Összejönnek valakivel és onnantól kezdve csak Ő létezik, a barátok elfelejtve. Én is nem egyszer jártam így. Amikor a barátnőmnek pasija van, elfelejt, amikor szakítanak, rögtön megtalál. Aztán újra összejön valakivel és kezdődik minden elölről. Most is épp van neki és már csak büszkeségből is hanyagolom, senkinek nem fogok könyörögni, hogy ugyan, fussunk már össze, fél éve nem beszéltünk, pedig egy utcában lakunk.
2014. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!