Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakivel barátilag levelez...

Ha valakivel barátilag leveleznél, és nagyon jól ellennétek, de később látnál róla egy fotót, amin ellenszenvesnek találnád, akkor továbbra is tudnál illetve akarnál vele levelezni?

Figyelt kérdés
Netes barátságról lenne szó, élőben nem találkoznátok, mert különböző országokban élnétek. Vagy ilyen esetben eleve jobb, ha nem is látnak a felek egymásról képet? Csak ugye az ember kíváncsi…

2014. júl. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kép csak egy dolog. Nem mindenki fotogén.

Mitől volt olyan ellenszenves?

2014. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem küldtünk egymásnak fotót, csak szóba került, és félek, hogy valamelyikünknek nem lesz szimpatikus a másik, és emiatt már más lesz köztünk a légkör, mint eddig.
2014. júl. 9. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Amerikából volt ilyen ismerősöm. Küldtünk képet, de semmi extra nem volt utána. Illetve annyi hogy utána már webkamerán is elkezdtünk beszélni meg skypeon is :)
2014. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom, hogy melyiktől félek jobban, hogy valamelyikünknek ellenszenves lesz a másik, vagy attól, hogy beleszeretünk a másikba – külön neműek vagyunk.


Érdekes lehet kamerán keresztül beszélgetni, bár nem tudom, hogy nem lennék-e zavarban (vagy ő).

2014. júl. 11. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!