Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért tartják sokan ellenszenv...

Miért tartják sokan ellenszenvesnek Fernando Alonsót?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2007-ben megmutatta
2013. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Mivel henceg azzal, hogy ő mit tud a Ferrarival.

Év végén érdekes, hogy a Massa agyba-főbe verte, pedig Massa nem kapott jobb fejlesztést, jobban elnyomják a csapatnál (lásd Hockenheim, 2010).

Nem értem, hogy miért érzi magát jobbnak, mint a többiek, mikor Raikkönen egy 100x rosszabb autóval is képes volt versenyt nyerni, csak az utolsó futamokon vesztette el a bajnoki címről szóló lehetőségeit.

Érdekes, ha olyan jó pilóta lenne, akkor miért bukta el az idei VB-t?

Talán Adrian Newey miatt?

Talán Christian Horner miatt?

Talán a Ferrari miatt?

Mind a három benne lehetett ebben, de a RedBullnak volt/van egy Sebastian Vettelje, aki szinte röhögve vette el tőle a VB-t, pedig a Ferrari a RedBull szintjén volt az év közepén, igaz a McLaren volt a legjobb, de ugye voltak a baklövések, de ez más tészta.

Nem értem, hogy miért mondják az Alonso-fanok, hogy ő a mindenkori legjobb F1-es pilóta.

Igaz 2005-2006-ban megnyerte a VB-t, de akkor messze a legjobb autó volt a hátsója alatt.

Nem értem, hogy miért sztárolják, mikor volt egy Fangio, Brabham, Senna, Prost, Mansell, Schumacher, Alesi, Rosberg, Piquet, hogy egy-két nevet említsek, ők SOKKAL JOBBAK Alonsónál, mert kb. 1950-1995-ig azért a semmiben tapogatózva fejlesztették a vasakat...

Remélem jól kifejeztem a véleményemet róla, írnék egy-két nyomdafestéket nem tűrő megjegyzést is, amit Hamilton ellen követett el.

Bátran le lehet pontozni, de szerintem jól kifejeztem magamat, remélem Alonso nem fog mostanában VB-t nyerni, mert azt hiszi, hogy ő a legjobb, meg minden...

2013. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert 2005-ben kis taknyosként megtörte a 7szeres gigabajnok Michael Schumacher és a Ferrari egyeduralmát. Ez sokaknak fájó pont, pluszba a Vettel-rajongók gyűlölik, mert hiába nyeri Seb sorozatban a vb-ket, mindenki - kommentátorok, szakértők, volt és jelenleg F1 versenyzők - szinte egyhangúan arról beszél, hogy Alonso a jelenlegi f1 mezőny legjobb versenyzője és ez sz.r dolog lehet.
2013. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Gondoljunk csak 2007-re.

És még hogy ő a legjobb pilóta, és ő a fairplay?

Ugyan már!

2013. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Én 2007 óta nem kedvelem! De az utóbbi időben ismét kezdem megkedvelni, mert mintha kicserélték volna, és Hamiltonnal is egész jól kijönnek egymással.


(Egy Hamilton Fan)

2013. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
A képességeit elismerem bár közel nem akkora pilóta mint amilyennek beállítja magát, Hamilton és Räikkönen is simán hozná ugyanezt ezzel a Ferrarival. Emberileg meg egy nagy nulla ezt már elég sokszor bebizonyította a karrierje alatt.
2013. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Beképzelt, hisztis alak, amikor ütközött Hamiltonnal, végigjajgatta a bulvársajtót. Ha nem ő nyert, odavágta a sisakját. Képzelem, hogy szeretik a Ferrari szerelői.
2013. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
47%
Túl sokra tartja magát, azért. Ezért utáltam meg majdnem az egész Ferrari csapatot, mikor 2010-ben odament Alonso. Egyedül Massa miatt kedvelem még úgy ahogy a csapatot, mert ő nekem a F1 jelenlegi legnagyobb karaktere, emberileg egy nagyon szimpatikus pilóta, és már régóta a kedvencem. Érdekes, hogy amilyen a pilóta, olyanok a szurkolói nagyrészt. Beképzeltek, mint Alonso. Érdekes, hogy ők hívják magukat szurkolóknak és az F1 "szerelmeseinek", közben folyton azt lehet olvasni tőlük, hogy össze-vissza szidják Massát, Hamiltont és Vettelt is. Múltkor még Räikkönenre és Grosjeanra is rászálltak...
2013. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A rasszista megnyilvánulásokat mellőzzük már, ha lehet.

A többieknek köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 9. 17:32
 10/13 anonim válasza:
45%
Azért sztárolják, mert az... Messze a legkiegyensúlyozottabb és megbízható pilóta lett. El kell vonatkoztatni a 2007 es énjétől (jót tett neki a mclaren pofon). Verseny szinten is képes kiválóan kezelni a stresszt (mint button pl) és kellően agresszív. Vettellel szemben azért emelik ki, mert Vettel éles versenyhelyzetben gyengébb, nehezebben bírja a stresszt, kevésbé motivált. Azzal hogy a Red Bull a mezőny fölé emelkedik a győzelmei is kevesebbet érnek. Alonso a Ferrariból sokkal többet kihozott, mint amire számítottak. Massa továbra is befizetett versenyző...
2013. jan. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!