Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát aki macerás?

Barát aki macerás?

Figyelt kérdés
20/L vagyok és van egy barátnőm, aki elég kiakasztó mostanában. Ha van találkozó, arról minden alkalommal elkésik, vagy rosszabb esetben 5-10 perccel a megbeszélt időpont előtt lemondja a dolgot sms-ben. (tegnap is ezt csinálta) mindig variál (megbeszélt hely a talira neki nem jó, inkább menjünk oda ahova ő akarja, aztán meg az utolsó pillanatban lemondja a dolgot mikor is én már ott várom) Tudni kell rólam, hogy türelmes ember vagyok, de ez már nekem is fárasztó, hogy minden egyes program előtt/közbe variálni kezd. Megmondjam neki a tegnapiak után, hogy ez így nem mehet tovább, vagy simán ne törődjek vele többet?

2014. júl. 10. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy ez így neked nem pálya,és persze mellette kérdezd meg,hogy van-e valami baj...
2014. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vele mindig van valami baj, és ha próbálom vele megbeszélni és megoldást ajánlani, akkor semmi sem jó neki. Nem akarom őt megbántani, de anyukám mondta, hogy a sarkamra kéne már állnom és megmondanom neki, hogy ez így nem jó.
2014. júl. 10. 17:25
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is valahogy meg kéne beszéld vele. A barátságotok nem lesz jobb ha húzod, halasztod az egészet. Kérdezd meg, hogy miert mondja le mindig a találkozot, valahogy szépen mond el neki, hogy te azert utazol, és készülsz, h találkozni tudjatok, és hogy fontos neked ez az egesz. Az biztos hogy jobb ha beszélsz vele, mert ha magától nem veszi észre, hogy ez bunkóság veled szembe, akkor tudtára kell adni valahogy. Ha normális akkor ettől nem fog besértődni, ha meg nem éti meg, akkor meg az ő baja, és nem érdemli meg, hogy ennyit törődj vele!
2014. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!