Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire macerás az ha interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire macerás az ha internetről, próbanélkül rendel valaki ruhát a nagynapra?

Figyelt kérdés
Vaterán találtam ezt a ruhakölcsönzőt. Azt irták róla h azért ilyen olcsók a tuhák,mert nincs külön szalonuk. Kérnek pontos méretet is,hogy ugy nagyjából jó legyen a ruha,de azt is irják h ha kell igazitani,akkor varronő megtudja csinálni. Kicsit félek,h mi van ha nem olyan ruha jön mint amit rendelek,meg ha rajtam nem áll olyan jol mint a képen? Tapasztalat valakinek?
2014. júl. 5. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire :)


[link]

[link]


A második linken egy tipikus történet van, ahol még egy egészen tűrhető ruhát kapott a hölgy. A fenti link az, amit a szalonban próbált, majd megrendelte utánzatként. Amit kapott, láthatóan gyengébb minőség, és több helyen elüt a szabásában, kivitelezésében, és mint írta, túl nagy is (be kell vetetni, ami ugye ráfizetést jelent).


A vaterás oldal valószínűleg hazudik, az ilyenek általában kínából rendelnek valami műanyag förmedvényt, aztán párezer ft-os felárral elsózzák, ennyi a titka.


De ha belinkeled, megmondom neked első ránézésre, hogy tényleg ez-e a helyzet, mint az esetek 90%-ában, vagy valóban maguk varrják a ruhákat és saját modellekről van szó.

2014. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mertem ezt csinálni. Ahogy az első mondja, semmi garancia, hogy azt kapod, amit kértél, jellemzően vissza meg nem tudod kérni a pénzedet. Amúgy meg nem biztos, hogy rajtad is úgy áll egy ruha, ahogy a modellen, én próbáltam szalonban egy ruhát, ami a képen a modellen gyönyörű volt, de rajtam nagyon bénán állt, pedig hasonlóan vékony vagyok, de ez se garancia semmire.

Azért a belinkelt elrettentő példa igen durva :D

2014. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]


ez volt az amit néztem

2014. júl. 5. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

szerintem függ milyen alakod van. Nekem pár hibátlan alakú barátnőm rendelt és nem volt gond.

Én magam estélyit rendeltem, de alakítani kellett, mert mint egy fejős tehén olyan voltam benne. Lutris..

2014. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha pont ilyen az alakod akkor semmi gond, de àltalàban nem jòk. Amúgy ennyi pénzért màr varrahatsz és az tuti jò.
2014. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

AZ első kommentemben telibe találtam.


A kép egy lopott, licences designerruha, Mori Lee 5102-es modellje.


= a ruhát nem ők készítik, Kínából jön a másolat, és hasonlóan fogsz járni...


A mori lee ruhák igazából nem különösebben drágák, és több helyen is lehet őket kölcsönözni. Inkább ennek nézz utána :)

2014. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megerősítettetek h ne rendeljek
2014. júl. 5. 22:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Ennek a ruhakölcsönzőnek weboldala is van.


[link]

2014. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A termék a rendelés visszaigazolásától számítva előreláthatólag 4-6 héten belül érkezik meg."

szoval ők is rendelik....tengerentúlról,onnan ennyi kb. a szállítás....

2014. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gabriell88 ***** válasza:
Nekem is az ilyen fazonu ruhák tetszettek,de milyen jó, hogy nem rendeltem meg internetről! Ugyanis mikor elrángattak anyámék ruhaszalonba, ott kiderült, hogy pont ez a ruha nem áll jól..
2014. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!