Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet, hogy nem ide tartozik ez a kérdés, de nem tudom, hogy mi van velem, így kategorizálni sem igazán tudom..

Lényeg a lényeg. Van egy nagyon kedves fiú barátom. Mindig, amikor odajön hozzánk valamiért szótlan leszek és beszéd közben sokkal többet hibázok. Külföldre utaztunk és előttem ült a buszon. Elaludt és én utána kb. egy órát (amíg fel nem ébredt) azon gondolkodtam, hogy betakarjam-e.. Egy órán át csak ezen tudtam gondolkodni. Ez szerintem nem normális..

Meg ma történt az, hogy csináltam magamnak egy ask fm fiókot(utálom magát a közösségi portált, hallottam már róla és valahogy nem tetszik..) csak azért, hogy meg tudjam keresni rajta.. Ezután kapott kb. 2 hete egy olyan kérdést, hogy írja le a top 5 lányt az osztályából és a számára legkedvesebb lányokat (3-at) szintén az osztályából.. Elolvastam és nem voltam benne egyikben sem.. Nem tudom, hogy ezután mi történt.. Hányingerem lett és elkezdtem sírni.. Tudom, hogy nem vagyok túl szép (alkatilag, hiszen vékony vagyok a genetikám miatt, magyarul elől hátul semmi, de az arcom szép), de az, hogy a még a legkedvesebbekben sem kaptam helyet..

Na mindegy.. Csak szeretném tudni, hogy mi van velem, mert ezt nem tartom túlzottan normális viselkedésnek..

15/L


2014. júl. 16. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszik, vagy a személyisége tetszik neked. :) Ha akarsz beszélgetni nyugodtan írhatsz


17l

2014. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abból a mit leírtál,azt gondolom,hogy szerelmes lehetsz a fiúba.
2014. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!