Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami bajom van? Mit tehetnek?

Valami bajom van? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Nos,nem is tudom hol kezdjem a lenyeg hogy az tipikus orok vesztes vagyok,tudjatok akinek semmi se sikerul,mindenbe belebukik. Se csaladom,ugyanis 18 vagyok,apamek szerint menjek dolgozni es soha nem is erdekelte oket Mi van velem. Nincsenek baratsim, nagyon nehezen baratkozom, van ket turelmes ember,rajuk szinte mindig szamithatok,koszonom is ezt.a eletnek vagy talan magamnak hogy ok vannak nekem.

Tovabba nehezen megy a tanulas pedig nagy almom az egyetem,amire egyre kevesebb eselyt latok. Nem tudom hogy buta vagyok,vagy sulyos onertekelesi problemakkal kuzdok vagy szimplan akarst es ideggyenge vagyok. Kerlek segitsetek,mert ha most elveszek meg az erettsegum se lesz meg.. AMUGY meg kover is vagyok es csunyacska.. raadasul panikbeteg is smire gyogyszert szedek,amitol meg jobban meghixtam.

Tehat mit lehetne tenni a javulas erdekeben?18L


2014. ápr. 29. 11:26
 1/2 Balageqt válasza:
2014. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát meg kell erőszakolnod magad. Mikor olyan semmilyen kedved van magadra kell szólnod, hogy milyen dolog ez, és mész megcsinálni annyi fekvőtámaszt amíg el nem fáradsz.

Túl sokat agyalsz szerintem. Itt arra gondolok, hogy túl sok erőt ölsz a negatív gondolatokba. Ahelyett, hogy az agyad táplálnád, és pörgetnéd a végtelenbe, inkább használd a tested, és addig kapcsold ki az agyad. Sportolj valamit, tök mindegy mit, csak izzasszon meg. A túlpörgetett agy olyan mint a túl sokat használt bármi. Korán sem nyújt akkora teljesítményt ha mindig pörög, mintha ha néha felpörgeted, de egyébként pihen. Ilyen pihentető a sport, a zene főleg ha te játszol, rajzolás csak úgy random.

2014. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!