Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 21 éves srác, hol tud...

Egy 21 éves srác, hol tud barátokat szerezni Budapesten?

Figyelt kérdés

Van 1-2 ismerősöm, de nem valami sok és szeretnék barátokat szerezni. De hol és hogyan?


21 éves, normális külsejű, normális srác vagyok, senki ne gondoljon semmi bizarr dologra. Egyszerűen elég kevés barátom van. Vidékről költöztem fel régebben, a középsulis ismerősök szétszéledtek, elhaltak, a fősulis ismerősök szintén szétszéledtek. A régebbi barátok megvannak, de ők messze vannak, vidéken.


2014. júl. 18. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
És senki ne értse félre, nem vagyok meleg. :D
2014. júl. 18. 19:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy közös sörözés eldöntheti. Én sem vagyok meleg.
2014. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy meleg, ne gondoljunk bizarr dologra se, de a gyakori.hu-n kérdezed merre menj hogy barátokra találj. Valaki beirja merre akkor te odamész és ott fogsz állni abban a reményben hogy majd mindjárt rádtalál egy barát?

Neked ez nem bizarr? Mert nekem az.


Sőt, nekem már az is bizarr, hogy vannak barátaid, de te további újakra vágysz. Most ők barátok vagy nem, vagy barátok de te a minőségükkel nem vagy elégedett? Mert akkor rögtön fel is merül bennem a kérdés hogy mit is takar nálad a barát szó.

2014. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem bizarr, gondoltam, hátha valaki tud írni valami okosat. Ne sértődj meg, de amit írtál az inkább csak kötekedés.


Vidéken van pár barátom, de őket évente csak 1-2x látom. Itt, Budapesten van, de nagyon kevés. Az baj, ha szeretnék minél több embert megismerni? Eszem ágában sincs eldobni azt a kevés barátom, aki van, nem tudom, ezt miből gondoltad.


Barát az a személy, akire szívesen áldozok időt.

2014. júl. 18. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kötözködés, rávilágítás.

Most évente 1x 2x látod a barátaidat - ami lássuk be nem sok - ezért te újakat szeretnél akik kényelmesebbek számodra. Miközben az életfilozófiád az a gyönyörü gondolat - feltehetőleg valahonnan az internet bugyraiból merítve - hogy a barát az akire hajlandó vagy időt szakítani. Érdekes kontraszt.


Haverkodni akarsz? Haverkodj. Első pár másodpercben eldől hogy szimpi vagy vagy sem. Nem tudok elmenni a városban egy helyre ahol ne ismerkednék össze olyan arcokkal akik keresik velem a további lehetőséget, pedig nem kapálozom újabb barátokért. Nem is tudom elképzelni, hogy ez másképp lehetne, de annyi ilyen kérdés van, hogy ezek szerint biztosan vannak akiknek ez gondot okoz.

Csak nem értem miért, annyi ember van a városban mint a nyúlsz@r, mind ugyanazt akarja, izgalmas életet, haverokat, kalandot, sztorikat... és mikor ilyen kérdéssel talákozom valahogy bennem mindig az merül fel hogy a kérdező valahogy mégsem pontosan azt akarja mint a többiek, ezért kerülhetik el őt nagy ívben.

Ezen kéne elgondolkodnod.

2014. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem "hajlandó vagyok rá időt szakítani", hanem örömmel szakítok rá időt, nem ugyanaz. Ha idézel, legalább jól tedd.


Azért ez nem így van, hogy bárhová mész, mindenki ismerkedni akar veled. Vagy mi vagy te, valami híresség?


Kérlek, maradjunk a kérdésnél. Értem az álláspontod, csak nem értek vele egyet.

2014. júl. 18. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tértünk el a kérdéstől egy percre sem, nem tudom ezt miért irod.

Egy egészségesen szocializálodott embernek nem jelenthet gondot a barátkozás, ezt a kérdést amit itt feltettél nem is ismeri, sosem jutott még eszébe.

Nekem is csak azért mert itt olvasom sokszor és mindig újra és újra meglep, hogy ilyen van. Tiniktől olvasni nem meglepő, ők még csak egy ujjal állnak a földön annyira bizonytalanok, de te már nem vagy tini.

2014. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!