Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 3 hónapja nem reagál a megkere...

3 hónapja nem reagál a megkereséseimre egykori nagyon jó barátom. Sem telefon sem fész. Személyesen pedig nem tudok menni mert állandóan melózik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tudtomon kívül megbánthattam? Vagy azért hanyagol,mert lett egy lány, akivel jár!? Vagy 10 alkalommal hívtam. Így az elmúlt 3 hónapban. Hagyjam? De nekem nagyon fáj h nem tudom mi a helyzet. Személyes találkozóra azért sincs lehetőség mert én vidéken lakom csak tanév időtartama alatt vagyok pesten.

2014. júl. 21. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van:

1. Hívj fel egy közös ismerőst és kérdezz rá.

2. Várd meg az iskola kezdést.

3. Kerestesd rendőrökkel.

4. Keresd a unkahelyén.

5. Fütyülj rá, ha akar majd jelentkezik.

2014. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. Él és virul. Fészen rakja ki a hülyeségeit állandóan. Nekem hiányzik nagyon. Sok jó közös emlékünk van meg minden... A legjobb barátom volt amíg nem lett nője
2014. júl. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!