Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hívogatnak állandóan...

Miért hívogatnak állandóan telefonon nem sürgős ügyekben?

Figyelt kérdés
Nem értem azokat az embereket, akik a feltöltőkártyás telefonjukról inkább felhívnak telefonon, minthogy elküldjék a mondanivalójukat emailben. Háromszintes házban lakom, a telefonomat nem hordom magamnál otthon, és mindig lépcsőznöm kell, ha felhív valaki. Nekik pénzbe kerül a hívás, engem meg félbeszakítanak abban, amit épp csinálok. És hiába mondom el mindenkinek, hogy nem szeretem, ha telefonon hívogatnak, legközelebb újból hívnak. Kikapcsolni nem akarom, mert ha valami sürgős ügy vagy vészhelyzet van, akkor legyek elérhető.

2014. ápr. 17. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a válaszra várni kell, ha levelet küldenek. Legyen a közelben a telefonod (zsebben, tartóban, stb), akkor nem kell majd lépcsőznöd.
2014. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orulj neki hogy sportolsz :)

Amugy vannak olyan telefonok amik parban vannak, pont a tobbszintes hazakra talaltak ki, lent is fent is fel tudod venni.

2014. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert te egy sztár vagy és mindenki szeret. Ezt akartad kihozni? Ezt is. Utánagondolni is lehet, megkérdezni tőlük is lehet, nem csak méltatlankodni, hogy nem minden úgy van, ahogy neked az jó. Nekik meg amúgy a jobb. Lehet találni arany középutat. Amúgy meg ne vedd fel minden apró-cseprő dologért őket. Így majd nem kiáltanak mindig farkast. Ha mindig felveszed őket és sohasem szólsz nekik erről, azzal csak magadban növeled a feszültséget. Nem értek embereket, nem olyan bonyolult ennek a megoldása...
2014. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MArha egyszerű, ne add meg a telefonszámodat. Vagy ne menj le, ha csörög és ne vedd fel.

Nincs itt probléma, csak a te hozzáállásod.

2014. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leegyszerűsítem a kérdést: "Mindenki hívogat, mert sztár vagyok. Van egy háromszintes házam egyébként. Hogy növeljem még az egómat?"
2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!