Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm aki mostanába...

Van egy barátnőm aki mostanában hanyagol, talán már nem is tekint barátjának?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem,hogy mivan mostanában,miért nem beszélünk annyit mint régen,mindig kitérő választ ad. Lehet,hogy túlreagálom?
2014. júl. 22. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. Kitérő választ adhat akkor is, ha nincs különösebb oka annak, hogy hanyagol, csak éli az életét, de akkor is, ha elege van belőled valamiért. Gondold végig, hogy mióta tart ez, történt-e valami változás az ő életében, te viselkedtél-e másképp, stb.
2014. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel mostanában nem beszélünk,így nem tudom,hogy történt-e valami komoly az életében. Ha elege van belőlem azt igazán megmondhatná,azt gondoltam vagyunk olyan viszonyban. Tényleg nem tudom mi lesz így:(
2014. júl. 23. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle, hogy haragszik-e rád valamiért, neheztel-e rád valamiért.
2014. júl. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős ez az érzés velem is ez van. Engem is hanyagol. Nem lehet,hogy azért hanyagol,mert azt hiszi,hogy zavar téged ezért nem mer írni?
2014. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Soha nem zavarna,ezt szerintem ő is tudja.


Nálad mi a szitu ha megkérdezhetem.

2014. júl. 23. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, a legtisztább és a legegyszerűbb megoldás.

Ezt én már egy életre megtanultam ha a barátságban vmiben bizonytalan vagy kérdezz rá,mert elveszítheted. Én is majdnem elvesztettem a legjobb barátnőmet,mert hanyagolt stb stb,aztán rá kérdeztem,hogy miért elmondta, kijavítottuk a problémát,minden happy.

2014. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem,azt mondja, semmi. Hat én ennél többet nem tudok tenni. Azért fura érzés elvesziteni egy barátot.
2014. júl. 24. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!