Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van négy nagyon jó barátom és...

Van négy nagyon jó barátom és nem tudom miért de mostanában nagyon sokat veszekszünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mind a négy lány nagyon kedves meg minden, de valahogy azt érzem, hogy nem tartozom közéjük ha velük vagyok úgy érzem boldog vagyok mindig segítettek ha baj volt mindig számíthattam rájuk csak mostanában annyira eltávolodtunk egymástól szinte egész nap egymáshoz se szolunk és azt veszem észre ha én ott vagyok állandóan veszekszünk de nem tudom miért nem akarok őket elveszíteni, de ha nem vagyok velük szenvedek, de ha meg velük vagyok akkor még jobban és nem tudom mit tegyek. Mondjam meg nekik hogy inkább folytassuk külön és így nem bántjuk meg a másikak vagy mi?

#barát #ellenségek?
2014. máj. 26. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Minden barátságban vannak hullámvölgyek.

A legjobb barátnőmmel 25 éve vagyunk barátok, de olykor hol én pipilek csalánra, hol ő. Ilyenkor türelmesen kivárjuk, amig a másiknak elmúlik a hoppáréja. A gond akkor van, ha egyszerre pipilünk csalánra. Olyankor pár napra, hétre hanyagoljuk egymást.

Tudjuk, hogy szeretjük egymást, és nem egymással van a bajunk, csak néha meghülyülünk, főleg mensi előtt. :)


Szóval semmi vész. Elmúlik.

2014. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem is hogy így lesz :)
2014. máj. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!