Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezhet igaz...

Szerintetek létezhet igaz barátság fiú és lány között, ahol egyik fél sem szeretne többet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik. Nekem legalábbis egyik legjobb barátom fiú, már 9. osztályos korunk óta nagyon jóban vagyunk. A trükk egyszerű: abszolút nincs közöttünk szexuális vonzalom, teljesen más emberek jönnek be nekünk külsőre. Inkább úgy tekintünk egymásra, mint a testvérek :)


23/N

2014. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha nem unjátok meg ezt a degenerált kérdést?!

Olvasd vissza a kérdésedet és gondolj bele mekkora butaságot kérdeztél meg immár 864245628734619837612876. alkalommal. Már hogy ne létezhetne? Ha több fiúval barátkozol akkor mindegyikkel ott lenne az a "valami" a kapcsolatban, ami miatt nem lehetne? Ha mindkettőtöknek van párja szintén jelen van az a bigyó amit mindig emlegettek ezekben a kérdésekben? Nagyrészt srácok társaságában nőttem fel (főleg a sport miatt) és nagyon hálás vagyok ezért, mert igaz barátaim és sosem merült fel több barátságnál.

2014. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, én hiszek benne. Egyik legrégebbi barátságom 14 éve tart és még mindig maximálisan bízunk egymásban.
2014. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pánszexuális vagyok. Előtte férfival, jelenleg nővel élek 2 éve párkapcsolatban. Tanúsítom, hogy nemtől függetlenül, minden emberben vannak hasonló tulajdonságok. A szerelem egyszerű kémia. Nem kötelező férj / feleség jelöltként tekinteni az idegen fiúra , vagy lányra. Pusztán csak emberként. Ilyen egyszerű az egész.
2014. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen, létezik. Legjobb barátommal már 13 éve ismerjük egymást, és semmi több nem volt puszta barátságnál. Még az sem szakította meg a barátságunkat, hogy a Föld másik felén él.

Mellesleg mellette még sok fiú barátom van. Egyszerűen imádok fiú társaságban lenni, ők legalább nem sértődnek meg mindenen és nem beszélnek örökké unalmas dolgokról. Mindegyikkel csak tisztán baráti kapcsolatom van.

Tehát igen, létezik igaz barátság fiú és lány között.

2014. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem létezik. Van olyan fiú ismerősöm akinek keresem a társaságát és mindent megosztok vele már egy jó ideje. Nem is barátként tekintek rá hanem mint egy testvérre.
2014. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!